Reklama

Reklama

Jest wiadomość w sprawie meczu Igi Świątek. Kiedy i o której?

Iga Świątek ćwierćfinałową potyczkę z Kaią Kanepi w Australian Open może stoczyć już bardzo wczesnym rankiem w środę. Kibicom polskiej tenisistki szykuje się nieprzespana noc.

Za Igą Świątek pełna dramaturgii potyczka z Rumunką Soraną Cirsteą. Tak naprawdę dopiero końcówka trzeciego, decydującego seta, była koncertem w wykonaniu Polki.

Iga Świątek wygrała wojnę nerwów

Wcześniej Świątek nie miała łatwo z Cirsteą, zresztą musiała wrócić z dalekiej podróży, po porażce w pierwszym secie.

Najważniejsze, że cel udało się zrealizować, Iga wygrała wojnę nerwów i jej życiowy wynik w Australian Open już stał się faktem.

Podopieczna trenera Tomasza Wiktorowskiego jednak nie chce na tym poprzestać i pragnie kontynuować passę.

W ćwierćfinale Australian Open Świątek zmierzy się z dużo bardziej doświadczoną, 36-letnią Kaią Kanepi. Estonka w 1/8 finału niespodziewanie wyeliminowała numer dwa na liście światowej, Białorusinkę Arynę Sabalenkę.

Reklama

Iga Świątek - Kaia Kanepi. Kiedy i o której mecz?

Mecz Świątek - Kanepi odbędzie się wczesną porą polskiego czasu już w środę.

Potyczka Polki z Estonką będzie miała miejsce na korcie Rod Laver Arena i już wiadomo, że obie panie mogą stawić się na korcie już nawet o godz. 3 nad ranem polskiego czasu. Na pewno jednak nie wcześniej, o czym mówi komunikat zapowiadający pojedynek Świątek - Kanepi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy