Reklama

Reklama

Iga Świątek znów "odarta" z zaszczytu. Jest plan gier na sobotę

Organizatorzy Wimbledonu opublikowali plan gier na sobotę. W akcji będziemy oglądać między innymi Igę Świątek, która kolejny raz nie zagra na korcie centralnym.

Polka otwierała zmagania właśnie na głównej arenie Wimbledonu. Decyzja włodarzy o przyznaniu jej takiego przywileju była mocno krytykowana w środowisku. Podkreślano, że powinna go dostąpić raczej ostatnia z wciąż aktywnych triumfatorek turnieju, Simona Halep. W tym tonie wypowiadał się między innymi były trener Rumunki, Darren Cahill.

W drugiej rundzie Iga grała już na korcie numer jeden. Podobnie będzie także w jej trzecim meczu na angielskiej trawie. Spotkanie z Alize Cornet rozegrane zostanie jako drugie w kolejności na tej arenie, w sesji rozpoczynającej się o 14:00. W akcji możemy się jej spodziewać około godziny 16:00.

Reklama

Mecz Iga Świątek - Alize Cornet odbędzie się po spotkaniu turnieju mężczyzn: Alex de Minaur - Liam Broady.

W sobotę w turnieju singlowym zobaczymy też w akcji drugą naszą reprezentantkę, Magdalenę Fręch. Jej mecz ze wspomnianą już Halep rozegrany zostanie jako ostatni na korcie numer dwa. Prawdopodobnie rozpocznie się więc około 16:00.

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL