Reklama

Reklama

Iga Świątek żartuje ze swojej mistrzowskiej serii! Jej wpis podbija sieć

Iga Świątek zakończyła sezon na trawie i podsumowała niezwykłą serię wygranych, która trwała od połowy lutego. Nasza tenisistka dopiero teraz ma zamiar przeanalizować swoje osiągnięcie.

Iga Świątek od połowy lutego wygrywała wszystkie kolejne spotkania, aż do meczu 3. rundy Wimbledonu z Alize Cornet. Polka zaliczyła najdłuższą serię wygranych w XXI wieku w kobiecym tenisie. 

Po odpadnięciu z Wimbledonu zapowiedziała, że zakończyła sezon gry na trawie i na korty wróci po krótkich wakacjach.

Czytaj więcej - Iga Świątek zabrała głos po Wimbledonie. "Sezon na trawie się skończył"

Reklama

Iga Świątek spojrzy na swoje liczby

Po porażce z Cornet oficjalny profil WTA wyliczył, jak długo trwała zwycięska passa liderki światowego rankingu. Na Twitterze pojawił się wpis:

- 135 dni,

- 3 powierzchnie,

- 7 przegranych setów,

- 37 wygranych meczów,

- 0 porażek,

- 4 wygrane turnieje WTA 1000,

- 1 wygrany Wielki Szlem,

- 6 kolejnych pucharów.

Świątek, która wcześniej zapowiadała, że nie chce analizować trwającej passy wreszcie ma okazję do zerknięcia na swoje osiągi. "Prawdopodobnie teraz przyjrzę się bliżej liczbom" - napisała Polka w odpowiedzi na tweeta WTA.

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL