Reklama

Reklama

Iga Świątek zabrała głos po Wimbledonie. "Sezon na trawie się skończył"

Iga Świątek w swoich social mediach opublikowała wpis, którym skomentowała odpadnięcie z Wimbledonu i przerwanie niesamowitej passy 37. wygranych z rzędu. - Sezon na trawie się dla mnie skończył - napisała liderka światowego rankingu.

Iga Świątek była główną faworytką do zwycięstwa w Wimbledonie, ale w 3. rundzie została pokonana przez Alize Cornet. Dla Polki była to pierwsza porażka od połowy lutego.

W międzyczasie Świątek wygrała 37. kolejnych meczów, co jest bezsprzecznie najlepszym wynikiem w XXI wieku. Teraz - jak sama zapowiada, czeka ją przerwa w grze i krótkie wakacje.

Pełny wpis Igi Świątek:

"Sezon na trawie się dla mnie skończył. W pewnym sensie zakończył się też najbardziej intensywny, wymagający, ekscytujący i trudny czas, chyba w całej mojej dotychczasowej karierze.

Mam nadzieję, że cieszyliście się tymi momentami tak jak ja i, że będziecie ze mną także bez 'streak'ów' i rekordów. Ten czas bardzo dużo mnie nauczył i nie mogę się doczekać powrotu do jeszcze cięższej pracy z wieloma wnioskami, które przyniosły ostatnie tygodnie.

Reklama

Zanim jednak powrót na kort... Pora na reset i chwilę wakacji!".

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL