Reklama

Reklama

Iga Świątek wraca z urlopu. Co za obrazki!

Po krótki, kilkudniowym odpoczynku, Iga Świątek wróciła do treningów. O tym, jak wyglądają jej zajęcia poza kortem, możemy przekonać się dzięki nagraniu, udostępnionemu w jej mediach społecznościowych. To, jak ciężko pracuje Polka, robi naprawdę duże wrażenie.

Wimbledon nie ułożył się dla Igi Świątek najlepiej i Polka pożegnała się z turniejem już w trzeciej rundzie, kończąc swoją passę 37 meczów bez porażki. Nasza najlepsza tenisistka po zakończeniu rywalizacji postanowiła nieco odciąć się od wszystkiego i najpierw bawiła się na koncercie Adele, później zwiedzała Włochy, by na koniec podziwiać najszybszych kierowców świata podczas GP Austrii w F1.

Teraz jednak przyszedł czas na powrót do pracy i przygotowania do ciężkich treningów. Na swoim profilu na Instagramie Iga Świątek udostępniła nagranie, na którym możemy obserwować, jak wyglądają jej zajęcia poza kortem. I trzeba przyznać, że filmik robi naprawdę duże wrażenie, bo drobna Polka przerzuca na siłowni spore ciężary.

Reklama

Iga Świątek jest liderką rankingu WTA i zanosi się, że zostanie nią jeszcze długo. Na jej sukces składa się nie tylko talent, ale też i bardzo ciężka praca każdego dnia. I hektolitry potu wylane na siłowni. I choć kibice nie zawsze to dostrzegają, bez tego droga na szczyt jest właściwie niemożliwa.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL