Reklama

Reklama

Iga Świątek robi show w sieci! Jeden film wywołał istną "burzę"

Jak wyglądają treningi Igi Świątek? Ta kwestia nie stanowi już dłużej tajemnicy! Polka udostępniła w mediach społecznościowych krótką kompilację, prezentującą jej ciężką pracę. Liderka rankingu WTA pokazała między innymi, jak radzi sobie z hantlami.

Podczas ostatniego turnieju w Rzymie Iga Świątek kolejny raz nie miała sobie równych, triumfując w piątej imprezie z rzędu, w której wzięła udział (w międzyczasie Polka odpuściła sobie rywalizację w Madrycie z powodu problemów z barkiem).

Passa 28 zwycięstw nie wzięła się znikąd. 20-latka zapracowała sobie na to między innymi wycieńczającą pracą. Jak wyglądają jej kulisy? Iga Świątek zaprezentowała je swoim fanom w mediach społecznościowych.

Reklama

Ciężka praca i dobry humor, czyli jak wyglądają treningi Igi Świątek

Na udostępnionej kompilacji można obejrzeć pokrótce nie tylko pracę Igi Świątek na korcie, lecz także treningi na siłowni. Jak widać i podczas podnoszenia ciężkich hantli liderka rankingu WTA nie traci humoru.

Pod wpisem Polki rozpętała się istna "burza" komentarzy fanów, którzy ciepłymi słowami wspierają najlepszą obecnie tenisistkę na świecie.

Iga Świątek przygotowuje się obecnie do rywalizacji na wielkoszlemowych kortach Rolanda Garrosa. Polka przystąpi to turnieju w roli wielkiej faworytki.

W czwartek 20-latka trenowała z Jessicą Pegulą. Na korcie spotkała jednak także Rafaela Nadala, co wywołało szeroki uśmiech na jej twarzy.

Zobacz również: Zaskoczenie Igi Świątek powodem do żartów! Te dwa zdjęcia mówią wszystko

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL