Reklama

Reklama

Iga Świątek przeraziła słynną rywalkę! "Nawiedziła ją" w nocy

Podczas konferencji prasowej przed rozpoczęciem turnieju Rolanda Garrosa Naomi Osaka przyznała, że... Iga Świątek "nawiedziła ją" w śnie, a wizja, którą zobaczyła, przeraziła japońską tenisistkę.

Naomi Osaka - podobnie jak obecnie Iga Świątek - cieszyła się niegdyś z miana liderki rankingu WTA. Obecnie zajmuje 38. pozycję i z uznaniem patrzy na dokonania Polki, z którą łączą ją świetne, przyjacielskie wręcz relacje.

Zobacz również: Oto "największa tragedia"! Z ust Rosjanki padło nazwisko Lewandowskiego

Roland Garros. Iga Świątek przeraziła Naomi Osakę przez sen

Iga Świątek sieje postrach na kortach całego świata. Wygrała 28 meczów z rzędu, triumfując w pięciu kolejnych turniejach, w których wzięła udział. O tym, w jak znakomitej formie znajduje się obecnie 20-latka najlepiej świadczy historia opowiedziana przez Osakę.

Reklama

- Miałam sen związany z losowaniem Rolanda Garrosa. Śniło mi się, że zmierzę się z Igą Świątek. Byłam taka przerażona! Kiedy powiedzieli mi, że zmierzę się z Amandą Anisimową, odpowiedziałam: "Żartujecie, tak?". Nie mogę powiedzieć, że nie chciałam z nią grać - przyznała Japonka na konferencji prasowej.

Podczas gdy Osaka zmierzy się z Anisimową, Iga Świątek w pierwszej rundzie Rolanda Garrosa trafiła na Ukrainkę Łesię Curenko.

Na paryskich kortach jest o co walczyć. Łączna pula nagród wynosi aż 43 mln euro, a sama Iga Świątek może zyskać 2,2 mln euro.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL