Reklama

Reklama

Iga Świątek podjęła ważną decyzję

Iga Świątek wycofała się z turnieju WTA Berlinie. Oznacza to, że jedynym występem Polki na kortach trawiastych będzie Wimbledon.

21-letnia Świątek w sobotę wygrała wielkoszlemowy turniej Rolanda Garrosa. To był jej drugi triumf w takiej imprezie w karierze. Tym samym zakończył się sezon na kortach ziemnych.

Polka wróciła potem do kraju, a na wtorkowej konferencji prasowej w Lublinie przyznała, że nie jest pewna, czy wystąpi w Berlinie. Start w stolicy Niemiec miał ją przygotować do wielkoszlemowego Wimbledonu. Już wiemy, że zabraknie jej w Berlinie, tak więc występ w stolicy Anglii będzie jedynym jej pojawianiem się na kortach trawiastych w tym sezonie.

Tenis. Iga Świątek notuje fantastyczną serię

Wielkoszlemowym Wimbledon potrwa od 27 czerwca do 10 lipca.

Reklama

Świątek notuje fantastyczną serię. Nie przegrała meczu od połowy lutego, a w tym czasie zwyciężyła w sześciu turniejach z rzędu, notując passę 35 kolejnych meczowych triumfów.

Od 4 kwietnia Polka, po zakończeniu kariery przez Australijkę Ashleigh Barty, jest też numerem jeden kobiecego tenisa.

Wimbledon 2022. Kiedy i gdzie oglądać transmisje?

Transmisje Wimbledonu 2022 w dniach 27 czerwca - 10 lipca zapowiadają się niezwykle ciekawie. Oprócz meczów Igi Świątek i  Huberta Hurkacza, w akcji zobaczymy najlepszych tenisistów świata. Wimbledon będzie transmitowany na sportowych antenach Polsatu. Mecze Świątek, Hurkacza i innych skomentują między innymi Dawid Olejniczak czy Marcin Muras.

Szczegółowy plan transmisji Wimbledonu 2022 będzie dostępny na stronie Polsatsport.plMecze Świątek i Hurkacza na Wimbledonie będzie można oglądać w najwyższej jakości w telewizji na sportowych antenach Polsatu oraz w Internecie i na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem platformy Polsat Box Go

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL