Reklama

Reklama

Iga Świątek po odpadnięciu z Wimbledonu: Pomyliłam się jeśli chodzi o taktykę

Iga Świątek wypowiedziała się po porażce z Alize Cornet w trzeciej rundzie Wimbledonu. – Na treningach nie wychodziło, to jak miało wychodzić w trakcie meczów – przyznała Polka.

Iga Świątek przegrała z Alize Cornet 6:4, 6:2 i zakończyła swój udział w Wimbledonie. Po meczu przyznała, że obrała złą taktykę.

- Pomyliłam się jeśli chodzi o taktykę i ona to wykorzystała. W tym sezonie zaczęłam grać bardziej agresywnie. Czułam się komfortowo, gdy przejmowałam inicjatywę. Dziś to nie działało, popełniałam sporo błędów - przyznała Świątek, na pomeczowej konferencji prasowej.

Iga Świątek zdawała sobie sprawę ze swoich braków w grze na trawie

Polka nie kryła, że nie spodziewała się wielkiego występu w Wimbledonie. Dodała też, że już na treningach widziała, że jej gra nie wygląda dobrze.

Reklama

- Nie zapomniałam, jak to jest przegrywać. Pamiętam o tym, gdy trenuję - powiedziała, w nawiązaniu do zakończonej serii 37 kolejnych zwycięstw.

- Wiem, kiedy jestem w formie. Próbowałam wielu rzeczy, żeby poczuć się lepiej na trawie, ale to nie zadziałało. Na treningach nie wychodziło, to jak miało wychodzić na trawie - powiedziała liderka rankingu WTA - dodała Świątek.

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL