Reklama

Reklama

Iga Świątek parodiuje Rafaela Nadala! Nagranie trafiło do sieci

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym Iga Świątek parodiuje swojego wielkiego idola - Rafaela Nadala. Trzeba przyznać, że polska gwiazda tenisa w świetny sposób odwzorowała typowy rytuał Hiszpana przed wykonaniem serwisu.

Rafael Nadal szykujący się do zagrywki to widok, który niejednokrotnie siał przerażenie na kortach całego świata. Hiszpan już teraz jest żywą legendą tenisa, mając na koncie 21 wielkoszlemowych tytułów.

Swoją wspaniałą grą 35-latek od lat zachwyca kibiców na całym świecie, ale nie tylko! Nie jest tajemnicą że Rafa Nadal jest także wielkim idolem obecnej liderki rankingu WTA Igi Świątek, która postanowiła sparodiować go na korcie.

Reklama

Iga Świątek sparodiowała Rafaela Nadala

Na udostępnionym w sieci nagraniu Polka odwzorowała charakterystyczny rytuał Hiszpana, wykonywany przed serwisem. Poprawienie spodenek oraz włosów i otarcie twarzy przy jednoczesnym odbijaniu piłeczki, chwila skupienia w lekko pochylonej postawie, a potem atomowe uderzenie! Z tym od lat kojarzony jest Rafael Nadal. Iga Świątek zgrabnie odtworzyła tę sekwencję ruchów.

Zarówno Iga Świątek, jak i Rafael Nadal przygotowują się obecnie do rywalizacji na paryskich kortach wielkoszlemowego Rolanda Garrosa. Oboje mieli okazję spotkać się ostatnio podczas treningu, co sprokurowało zabawną sytuację.

Zobacz: Zaskoczenie Igi Świątek powodem do żartów! Te dwa zdjęcia mówią wszystko

Iga Świątek wielokrotnie ciepło wypowiadało się o 35-latku, podobnie jak Hiszpan o Polce. Doceniając serię 28 zwycięstw liderki rankingu WTA Rafa Nadal przyznał ostatnio, że Iga dokonuje niesamowitych rzeczy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL