Reklama

Reklama

​Iga Świątek obserwowana przez krezusa "Jestem lepsza w tenisa niż..."

Zwycięstwo polskiej tenisistki Igi Świątek na kortach w Indian Wells obserwował jeden z najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi świata Bill Gates. Polka pokonała Weronikę Kudiermietową, czego świadkiem był twórca Microsoftu.

Zamiłowanie do tenisa Bill Gates od lat wyraża wizytami na najważniejszych turniejach, a także amatorską grą. Gates w przeszłości wielokrotnie bywał na turnieju w Indian Wells, tym razem wybrał się właśnie na mecz Igi Świątek.

Ubrany w niebieską czapkę i koszulkę spędził na korcie przy tej okazji niespełna godzinę. W tak szybkim tempie bowiem Polka uporała się z rywalką 6-1, 6-0 i awansowała do kolejnej rundy. Wyjątkowy "gość" nie umknął uwadze 20-latki, która skomentowała jego obecność w mediach społecznościowych.

Tenis. Indian Wells. Bill Gates obserwował jak gra Iga Świątek

"Cóż, sądzę że jestem lepsza w tenisa, niż w Excela. Mam nadzieje, że podobał Ci się mecz Billu Gatesie" - napisała na Twitterze dołączając nagranie, na którym ukazany jest obserwujący mecz miliarder.

Reklama


Iga Świątek zwróciła się do Billa Gatesa: Jestem lepsza w tenisa

Gates w przeszłości wielokrotnie za pomocą tenisa brał udział w akcjach charytatywnych. O jego ostatniej wizycie na turnieju Indian Wells wiadomo na pewno to, że musi legitymować się certyfikatem pełnego zaszczepienia na koronawirusa.

Wymogiem dla wszystkich chętnych na zajęcie miejsc przeznaczonych dla publiczności było pełne zaszczepienie przeciwko Covid-19. Preparatu nie musieli przyjmować zawodnicy i zawodniczki uczestniczące w rozgrywkach ATP i WTA.

MR

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje