Reklama

Reklama

Iga Świątek jednak nie taka znana? Studenci prestiżowej uczelni polegli na pytaniu o tenisistkę

Reprezentacja studentów elitarnego uniwersytetu Cambridge wzięła udział w teleturnieju "University Challenge" w BBC. Mimo przynależności do grona studentów prestiżowej uczelni, studenci nie znali odpowiedzi na pytanie z zakresu sportu. Na łopatki położyła ich… Iga Świątek.

Nie wiadomo czy to stres, czy studenci rzeczywiście nie znali odpowiedzi na pytanie, dotyczące sportu.

Reprezentacja słynnego uniwersytetu Cambridge poległa na jednym z pytań podczas teleturnieju "University Challenge", emitowanego przez telewizję BBC.

Wydawało się, że Brytyjczycy powinni być w miarę obeznani w tenisie, tymczasem okazało się, że studentom zabrakło wiedzy z tej dziedziny.

Iga Świątek zagwozdką w teleturnieju

Gracze mieli za zadanie odpowiedzieć na pytanie, z jakiego kraju pochodzi Iga Świątek. Studenci długo zastanawiali się, jakiej odpowiedzi udzielić, aż wreszcie stwierdzili, że zwyciężczyni Rolanda Garrosa pochodzi z Kazachstanu.

Reklama

Odpowiedź studentów natychmiast obiegła sieć, wywołując falę komentarzy. Nic dziwnego, bowiem to chętnie oglądany na Wyspach teleturniej. "University Challenge" pierwszy raz został wyemitowany na antenie BBC w 1962 roku.

AB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje