Reklama

Reklama

Iga Świątek jednak ma zdjęcie z Beatą Kozidrak? "Z całego serca kibicuję"

Iga Świątek bój o tytuł Sportowca Roku 2020 przegrała tylko z Robertem Lewandowskim. Młoda tenisistka, choć na gali nie kryła swojego szczęścia, tuż po niej przyznała, że czuje jednak lekki niedosyt. Chodziło o zdjęcie z Beatą Kozidrak, którego nie udało się wykonać. Teraz okazuje się, że znalazł się sposób, aby pocieszyć Świątek.

Gala Mistrzów Sportu była pełna emocji i wzruszeń, pokazując sportowców w zupełnie innym świetle niż na co dzień. Jedną z wielkich gwiazd sportu, które znalazły się w finałowej dziesiątce, była Iga Świątek. Młoda tenisistka tytuł Sportowca Roku 2020 przegrała tylko z Robertem Lewandowskim, plasując się tym samym na drugiej pozycji w popularnym plebiscycie.

Reklama

Chwilę po gali 19-latka napisała w swoich mediach społecznościowych, że nie udało się jej zrobić wspólnego zdjęcia z jedną z gwiazd. W jej kolekcji znalazła się między innymi fotografia z Lewandowskim oraz z Justyną Kowalczyk. Zabrakło jednak tej z Beatą Kozidrak, która tamtego wieczoru występowała na scenie.

"Jedyne, czego żałuję z wczorajszego wieczoru to tego, że nie mam zdjęcia z Beatą Kozidrak" - napisała Świątek.

Okazuje się, że jeszcze nic straconego. W sieci pojawił się fotomontaż ze ścianki, na którym wokalistka pozuje tuż obok utalentowanej tenisistki. Ten natychmiast trafił na instagramowe konto artystki. 

"Iga, spójrz! Jednak mamy wspólne zdjęcie. Pozdrawiam cię i z całego serca kibicuję" - oznajmiła Kozidrak.

"Haha, piękne! Zrobiło mi to dzień. Dziękuję!" - odpowiedziała zwyciężczyni Rolanda Garrosa.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie.

Sprawdź!

ADowiedz się więcej na temat: Iga Świątek | Gala Mistrzów Sportu | Beata Kozidrak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje