Reklama

Reklama

Iga Świątek i Agnieszka Radwańska zagrają w Krakowie? Media donoszą

Iga Świątek i Agnieszka Radwańska mają wystąpić wspólnie przed polską publicznością. Jak donoszą zagraniczne media, gwiazdy polskiego tenisa wezmą udział w charytatywnym meczu pod patronatem Ukrainki Eliny Switoliny na rzecz stowarzyszenia UNITED24.

Wołodymyr Zełenski poinformował w niedzielę, że Elina Switolina została ambasadorką zapoczątkowanego przez niego stowarzyszenia. Celem UNITED24 jest zjednoczenie środowiska sportowego i pomoc Ukrainie. Wcześniej ambasadorem stowarzyszenia został także piłkarz Andrij Szewczenko.

Jak informują dziennikarze kijowskiego :Independent" oraz amerykańskiego "Sports Illustrated", w Polsce zorganizowany zostanie charytatywny mecz, którego celem będzie zbieranie funduszy na rzecz kraju atakowanego przez wojska Putina.

Tenisowa środa z Polakami. Zagrają m.in. Hurkacz, Linette i Majchrzak. O której?

Reklama

Iga Świątek i Agnieszka Radwańska zagrają w szczytnym celu

Według doniesień zagranicznych mediów, liderka rankingu WTA zagra w meczu charytatywnym tuż po zakończeniu Wimbledonu. "Sports Illustrated" opublikował nieoficjalne informacje z których wynika, że spotkanie odbędzie się 23 lipca w Krakowie.

Oprócz Igi Świątek na korcie zaprezentuje się także Agnieszka Radwańska. Elina Switolina natomiast zadebiutuje w spotkaniu w roli sędzi. Ukrainka nie zagra na krakowskim korcie ze względu na ciążę.

Iga Świątek wsparcie dla Ukrainy pokazywała już wcześniej. Od rozpoczęcia wojny Polka występuje na kortach z przypinką w kolorach flagi Ukrainy na czapce.

Robert Lewandowski zszokował Igę Świątek! Tego nie mogła się spodziewać

Wimbledon 2022. Kiedy i gdzie oglądać transmisje?

Transmisje Wimbledonu 2022 w dniach 27 czerwca - 10 lipca zapowiadają się niezwykle ciekawie. Oprócz meczów Igi Świątek i  Huberta Hurkacza, w akcji zobaczymy najlepszych tenisistów świata. Wimbledon będzie transmitowany na sportowych antenach Polsatu. Mecze Świątek, Hurkacza i innych skomentują między innymi Dawid Olejniczak czy Marcin Muras.

Szczegółowy plan transmisji Wimbledonu 2022 będzie dostępny na stronie Polsatsport.plMecze Świątek i Hurkacza na Wimbledonie będzie można oglądać w najwyższej jakości w telewizji na sportowych antenach Polsatu oraz w Internecie i na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem platformy Polsat Box Go

Reklama

Reklama

Reklama