Reklama

Reklama

Iga już nigdy nie przegra? Świątek odniosła się do transparentu kibicki

Iga Świątek pewnie zameldowała się w drugiej rundzie French Open, wygrywając już 29 mecz z rzędu. Jedna z kibicek podłapała ten fakt, przychodząc na trybuny z transparentem "She may never lose again"("Ona może już nigdy nie przegrać). Tenisistka odniosła się do niego na pomeczowej konferencji prasowej.

Świątek bez problemu poradziła sobie z Łesią Curenko, w niespełna godzinę wygrywając 6:2, 6:0. W tenisowym środowisku bardzo dużo mówi się o ciągle rosnącej serii zwycięstw Polki, która w tym momencie wynosi 29 meczów. 

Sympatycznie postanowiła to ująć jedna z kibicek, przygotowując specjalny transparent.

Iga Świątek ze spokojem o transparencie kibicki

Świątek została o ten plakat zapytana na pomeczowej konferencji prasowej.

- To oczywiście bardzo miłe czuć takie wsparcie kibiców, ale jestem pewna, że w końcu kiedyś przegram i staram się być na to przygotowana. W tourze jest wiele zawodniczek, które są w stanie to zrobić, bo prezentują po prostu wysoki poziom - tłumaczy Polka.

Reklama

Światowa jedynka stwierdziła również, że co prawda seria może imponować, ale ona skupia się na innych rzeczach. - Chce się skupiać na trybie pracy, na którym skupiałam się jeszcze przed rozpoczęciem serii, bo właśnie taka konsekwencja naprowadziła mnie na dobrą drogę - dodała.


Reklama

Reklama

Reklama