Reklama

Reklama

Dla takich akcji przychodzi publika! Kapitalny punkt Igi Świątek

Iga Świątek wywalczyła awans do półfinału turnieju w Rzymie. Jej rywalką była Bianca Andreescu. Kanadyjka stawiała twarde warunki, ale Polka też pokazała klasę, wygrywając 2-0. W pierwszym secie Iga popisała się kapitalnym punktem, co wzbudziło żywiołową reakcję publiki.

Przy stanie 3-3 w pierwszym secie obie zawodniczki zagrały jedną z najlepszych akcji całego meczu. Długa wymiana zakończyła się wyśmienitym atakiem światowej jedynki, co publika przyjęła bardzo żywiołową reakcją.

WTA Rzym. Iga Świątek w półfinale

Andreescu postawiła Świątek twarde warunki w pierwszej partii, którą Polka wygrała dopiero w tie-breaku. Z kolei drugi set był pełną dominacją światowej jedynki, która nie pozwoliła rywalce ugrać nawet gema.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy