Reklama

Reklama

Alize Cornet z problemami zdrowotnymi w meczu z Igą Świątek

Alize Cornet miała małe problemy zdrowotne w meczu z Igą Świątek. Francuzka grała z zabandażowanymi udami. W drugim secie musiała wezwać fizjoterapeutkę.

Iga Świątek słabo rozpoczęła mecz. Przegrywała już 0-3 i choć ruszyła w pogoń, to nie zdołała "wyciągnąć" wyniku. Pierwszego seta Polka przegrała 4:6.

Cornet grała znakomicie. W drugiej partii jej gra wcale nie wyglądała gorzej, ale zaczęła narzekać na problemy zdrowotne. Wezwała na kort fizjoterapeutkę.

Cornet miała problem z udami. Oba miała obwiązane bandażami. Nie były to jednak poważne problemy. Fizjoterapeutka szybko opuściła kort, a Francuzka wróciła do gry i pokonała Świątek.

Reklama

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL