Tot Ons Plezier Oss - Jong Utrecht 3-0 (2-0). Liga - 1. kolejka

5 sierpnia na Frans Heesen Stadion odbyło się starcie 1. kolejki Eerste Divisie pomiędzy drużynami Ossu i Jonga Utrecht. Mecz zakończył się zwycięstwem Ossu 3-0.

5 sierpnia  na Frans Heesen Stadion odbyło się starcie  1. kolejki  Eerste Divisie pomiędzy drużynami Ossu  i Jonga Utrecht. Mecz zakończył się zwycięstwem Ossu 3-0.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 16 razy. Drużyna Ossu wygrała aż 10 razy, zremisowała dwa, a przegrała tylko cztery.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Ossu w 11. minucie spotkania, gdy Jearl Margaritha zdobył pierwszą bramkę. W zdobyciu bramki pomógł Rick van den Herik.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Dylan Timber z zespołu Jonga Utrecht. Była to 37. minuta pojedynku.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Ossu w 38. minucie spotkania, gdy Justin Mathieu strzelił z karnego drugiego gola.

W 60. minucie za Dylana Timbera wszedł Christopher Mamengi. Między 60. a 83. minutą, boisko opuścili zawodnicy Jonga Utrecht: Joshua Rawlins, Gibson Yah, Oussama Alou, na ich miejsce weszli: Julliani Eersteling, Lynden Edhart, Dion Versluis. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Joepa van der Sluijsa, Deana van der Sluysa zajęli: Richie Musaba, Nicolas Abdat.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Oss: Jearlowi Margaricie w 71. i Rickowi Dekkerowi w 81. minucie.

W 84. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Justin Mathieu z Ossu. W 86. minucie w jedenastce Ossu doszło do zmiany. Joshua Sanches wszedł za Justina Mathieu.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 3-0.

Arbiter pokazał dwie żółte kartki piłkarzom Ossu, a zawodnikom Jonga Utrecht przyznał jedną.

Zespół Ossu w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna Jonga Utrecht w drugiej połowie wymieniła czterech graczy.