PSV Eindhoven II - TOP Oss 0-0. Liga holenderska - 35. kolejka Eerste Divisie

W meczu 35. kolejki holenderskiej Eerste Divisie, który rozegrany został 3 maja, zespół PSV II zremisował z FC Oss 0-0. Spotkanie odbyło się na Sportcomplex De Herdgang w Eindhoven.

35. kolejka Holandia - Eerste Divisie
2021-05-03 20:00 | Stadion: Sportcomplex De Herdgang | Arbiter: Robin Hensgens
PSV Eindhoven II
TOP Oss
0
0

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 15 pojedynków drużyna PSV II wygrała sześć razy, ale więcej przegrywała, bo siedem razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. W 15. minucie Olivier Rommens został zmieniony przez Livia Miltsa.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom FC Oss: Janowi Lammersowi w 17. i Rickowi Stuemu w 35. minucie. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 78. minucie arbiter pokazał żółtą kartkę Mohammedowi Doudahowi, zawodnikowi gospodarzy. Na 10 minut przed zakończeniem pojedynku sędzia wyrzucił z boiska Bo Geensa z FC Oss.

W konsekwencji czerwonej kartki dla bramkarza, która spadła na FC Oss jak grom z jasnego nieba, trener w 82. minucie ściągnął z boiska napastnika Livia Miltsa, by za niego między słupkami mógł stanąć rezerwowy bramkarz zespołu Jordy Rondeel. W tej samej minucie w drużynie FC Oss doszło do zmiany. Kyvon Leidsman wszedł za Marta Remansa. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry żółtą kartkę otrzymał Ismael Saibari z PSV II.

Joshua Jeremiah Sanches
90′ Ismael Saibari
Lion Kaak
Johan Bakayoko
Mart Remans82′
76′ Jeremy Antonisse
Philippe Rommens
78′ 78′ Mohammed Amin Doudah
Rick Stuy van den Herik35′
66′ Mathijs Tielemans
Lars Hutten
78′ Mylian Jimenez
Lion Kalentjev
66′ Mohamed Nassoh
Kyvon Leidsman82′
Jamal Ourhris Gonzaga
Livio Milts15′ 82′
76′ Ilyas Bougafer
Evan Rottier

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze gości obejrzeli w meczu dwie żółte kartki i jedną czerwoną, a ich przeciwnicy dwie żółte.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany.