Liga holenderska - 15. kolejka Eerste Divisie: NEC Nijmegen - FC Utrecht II 0-0

W starciu 15. kolejki holenderskiej Eerste Divisie, które rozegrane zostało 25 listopada, drużyna Nijmegenu zremisowała z Utrechtem II 0-0. Mecz na Goffertstadion obejrzało 7 159 widzów.

15. kolejka Holandia - Eerste Divisie
2019-11-25 20:00 | Stadion: Goffertstadion | Widzów: 7159 | Arbiter: M. Nagtegaal
NEC Nijmegen
FC Utrecht II
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Jedenastka Nijmegenu wygrała aż cztery razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 55. minucie Tom van de Looi został zmieniony przez Anthony'ego Musabę. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Utrecht II: Davemu van den Bergowi w 61. i Tommy'emu St. Jadze w 68. minucie.

W 75. minucie w zespole Nijmegenu doszło do zmiany. Frank Sturing wszedł za Josefa Kvídę. Na murawie, jak to często zdarzało się Utrechtowi II w tym sezonie, pojawił się Junior van der Velden, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 76. minucie Christophera Mamengiego. W tej samej minucie w jedenastce Utrechtu II doszło do zmiany. Giovanni de la Vega wszedł za Hichama Acheffaya.

Chwilę później trener Nijmegenu postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 79. minucie na plac gry wszedł Etien Velikonja, a murawę opuścił Ole ter Haar. Na cztery minuty przed zakończeniem pojedynku w zespole Utrechtu II doszło do zmiany. Jeredy Hilterman wszedł za Jonasa Arweilera.

Gabriël Çulhacı
75′ Josef Kvída
Odysseus Velanas
55′ Tom van de Looi
Eros Maddy
Jellert van Landschoot
Jonas Arweiler86′
Jonathan Okita
Hicham Acheffay76′
79′ Ole ter Haar Romeny
Robin Zwartjens
75′ Frank Sturing
Tim Brinkman
Souffian Elkarouani
Giovanni de la Vega76′
Tom Overtoom
Rayan El Azrak
55′ Anthony Musaba
Rida El Barjiji
Aymen Sellouf
Jeredy Hilterman86′
79′ Etien Velikonja
Mohamed Mallahi
Randy Wolters

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter nie ukarał piłkarzy gospodarzy żadną kartką, natomiast zawodnikom Utrechtu II przyznał dwie żółte.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.