Reklama

Reklama

Wiesław Jobczyk: Tak słabej reprezentacji Polski dawno nie widzieliśmy

Polscy hokeiści przegrali pierwsze dwa mecze na mistrzostwach świata dywizji 1A w Katowicach, odpowiednio z Włochami (1-3) i Koreą Południową (1-4). Podopieczni Jacka Płachty stracili tym samym szanse na awans do elity.

"Wygląda na to, że nie trafiliśmy z formą, przyszła ona za wcześnie. Cała drużyna była bez szybkości i skuteczności. Nic nam się nie kleiło, tak słabej reprezentacji Polski dawno nie widzieliśmy. Nie wykorzystaliśmy szansy, teraz trzeba się zrehabilitować za te porażki" - powiedział były reprezentant Polski Wiesław Jobczyk.

Zobacz materiał wideo:


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy