Reklama

Reklama

Polscy hokeiści pokonali reprezentację ligi North East Senior Hockey League 6-3

Hokejowa kadra Polski pokonała 6-3 reprezentację ligi North East Senior Hockey League na lodowisku JK Irving Centre w kanadyjskim Bouctouche. Hat-tricka ustrzelił Filip Komorski.

Było to ostatnie spotkanie naszych kadrowiczów podczas wyjazdu do Kanady.

- Mecz był bardzo twardy, nie brakowało starć pod bandami a nawet bójki na pieści. Cieszy zwycięstwo na zakończenie tego wyjazdu - mówi Tomasz Malasiński, napastnik reprezentacji Polski. - Była to podobna drużyna do pierwszego zespołu z którym graliśmy. Tylko w poprzednich meczach skuteczność nie była najlepsza ale dzisiaj już poprawiliśmy ten element, szczególnie Filip Komorski który ustrzelił hat trick - dodał "Malaś".

W trzeciej odsłonie oprócz bramek nie zabrakło bójki rodem z NHL w której uczestniczył Bartosz Ciura.

Reklama

- Tak dokładnie było, zasmakowaliśmy tego sportu z innej strony. Hokej tutaj jest bardziej widowiskowy, twardszy i dzięki mniejszym lodowiskom jest szybszy i cały czas coś się dzieje. Akcje przenoszą się z pod jednej do drugiej bramki. Kibicom mecz mógł się podobać - zakończył napastnik.

North East Senior Hockey League "All Stars" - Polska 3-6 (1-1, 0-2, 2-3)

Bramki dla Polski: Komorski 3, Cichy, Dziubiński, Sawicki.

Polska: Raszka (Radziszewski - n/g) - Kruczek, Ciura, Wajda, Kotlorz, Dąbkowski, Rompkowski, Bryk - Witecki, Bryniczka, Cichy, Malasiński, Dziubiński, Domogała, Kapica, Sawicki, Urbanowicz, Kalinowski, Komorski, Łopuski, Kolusz.

Trener: Ted Nolan.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje