Reklama

Reklama

Michael Cichy nie jedzie na hokejowe MŚ Dywizji IA

Spolonizowany Amerykanin Michael Cichy nie pojedzie na hokejowe MŚ Dywizji IA do Budapesztu. Z powodu kłopotów rodzinnych był zmuszony zrezygnować z udziału w zgrupowaniu reprezentacji Polski i udał się za ocean.

To dalsza część kłopotów kadrowych selekcjonera hokejowych Orłów Teda Nolana, po tym jak z kadry wypadł Patryk Wronka.

27-letni Cichy był najlepszym strzelcem i najlepiej punktującym zawodnikiem GKS-u Tychy, który wygrał wszystko, co się dało w Polsce: Puchar Polski, sezon zasadniczy i mistrzostwo kraju. W 51 meczach Cichy zdobył 68 punktów za 27 bramek i 41 asyst. Na ławce kar spędził 18 minut. 

Z naszych informacji wynika, że "Cichy Zabójca" wrócił do Stanów Zjednoczonych i z uwagi na problemy natury osobistej zrezygnował z uczestniczenia w zgrupowaniu naszej reprezentacji.

Nie da się ukryć, że Polacy zagrają w Budapeszcie w poważnie osłabionym składzie. Pewne jest to, że w węgierskim czempionacie nie zagrają: Maciej Kruczek, Damian Tomasik, Bartosz Dąbkowski i Patryk Wronka. Pod ogromnym znakiem zapytania stoi także występ Grzegorza Pasiuta, który w fazie play-off białoruskiej ekstraligi grał z kontuzją.
Zawodnicy z zagranicznych klubów mają pojawić się na zgrupowaniu tuż po tym, jak ich zespoły zakończą ligowe rozgrywki.

Reklama


Dowiedz się więcej na temat: Michael Cichy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje