Reklama

Reklama

Strzelanina w Rosji. Nie żyje 26-letni hokeista

Rosyjska policja z Czelabińska ujawniła szczegóły przestępstwa, do jakiego doszło w tym mieście. W jednym z barów doszło do postrzelenia, w wyniku której zmarła jedna osoba. Okazuje się, że to 26-letni hokeista - do takich informacji dotarły rosyjskie media na czele z "Match.tv" i "Sport.ru".

Tragiczne w skutkach wydarzenie miało miejsce 2 maja w jednym z barów w mieście Czelabińsk. Dwóch mężczyzn sprzeczało się przy barze, jeden z nich odszedł na moment, wrócił i wyciągnął broń.

Strzelanina w Czelabińsku. Nie żyje 26-letni hokeista

Oddał śmiertelne w skutkach strzały, jeden w brzuch, drugi w głowę. Sprawca zbiegł z miejsca zbrodni, ale po kilku godzinach został zatrzymany przez policję. Znaleziono przy nim broń i amunicje. Nie przyznał się do winy.

Wszczęto postępowanie zgodnie z kodeksem karnym. W mediach społecznościowych pojawiły się informacje, jakoby śmiertelnie postrzelonym był Nikołaj Szarow, 26-letni hokeista lokalnej drużyny Kolos.

Reklama

Czytaj także: Rosyjski sportowiec pozuje do zdjęcia w wojskowym mundurze. "To przerażające"

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy