Reklama

Reklama

Różański dołożył dwie bramki

Jarosław Różański powiększył przewagę w klasyfikacji najlepszych snajperów Polskiej Ligi Hokejowej, ale jego Wojas Podhale przegrał z Energą Stoczniowcem 3:5.

NAJLEPSI STRZELCY PLH

26 - Jarosław Różański (Wojas Podhale)

22 - Skutchan (Energa Stoczniowiec)

21 - Bomastek (TKH)

20 - Baranyk (Wojas Podhale), L. Laszkiewicz (ComArch Cracovia), Parzyszek (GKS), Zapała (Wojas Podhale)

19 - T. Da Costa (Zagłębie), Hlouch (ComArch Cracovia), Jaros (Zagłębie), Lauko (KH Sanok)

18 - Bakrlik (Wojas Podhale), Jóźwik (Naprzód), Kacirz (Wojas Podhale), Luka (Zagłębie), Lusztinec (Polonia), Vitek (Energa Stoczniowiec)

17 - Jurasek (Energa Stoczniowiec), D. Laszkiewicz (ComArch Cracovia)

16 - Buczek (Unia)

Reklama

15 - Mermer (KH Sanok), Mravec (TKH), Pasiut (ComArch Cracovia), Pohl (Naprzód), Proszkiewicz (GKS), Wojtarowicz (Naprzód)

14 - Dołęga (TKH), Sarnik (GKS), Słodczyk (Naprzód), Valusiak (Unia), Vercik (TKH)

13 - Garbocz (GKS), Kuźniecow (Polonia), Stachura (Naprzód), Woźnica (GKS)

12 - Demkowicz (KH), Słaboń (ComArch Cracovia), Voznik (Wojas Podhale)

11 - Bacul (GKS), Badżo (Cracovia), Belica (Zagłębie), Jankowski (Energa Stoczniowiec), M. Piotrowski (ComArch Cracovia), T. Połącarz (Unia), M. Puzio (Zagłębie), Rzeszutko (Energa Stoczniowiec), Ł. Rutkowski (Polonia), Tokosz (Polonia)

10 - Furo (Energa Stoczniowiec), Melicherczik (KH), Zatko (Naprzód)

9 - Horny (Zagłębie), Klisiak (Zagłębie), Marmurowicz (TKH), Michał Radwański (KH), Sroka (Wojas Podhale), Urbanowicz (Energa Stoczniowiec)

8 - Burzil (TKH), Caban (KH), G. Da Costa (Polonia), Ćwikła (KH), Gawlina (GKS), Jastrzębski (TKH), Szewczyk (Unia),

7 - Bagiński (GKS), Cychowski (TKH), Kubat (TKH), Modrzejewski (Unia), Witowski (ComArch Cracovia), Wołkowicz (GKS)

6 - Csorich (ComArch Cracovia), Dąbkowski (TKH), Drzewiecki (ComArch Cracovia), A. Kostecki (Energa Stoczniowiec), R. Kostecki (KH), T. Kozłowski (Zagłębie), Kukulski (Polonia), Kwiatek (Unia), Łopuski (Energa Stoczniowiec), D. Milan (KH), Puzio (Polonia), Sekacz (KH Sanok), Sokół (GKS)

5 - Bernat (Zagłębie), Chrzanowski (TKH), Ł. Elżbieciak (Naprzód), Gallo (Naprzód), Hegegy (Unia), Holik (Zagłębie), Jakubik (GKS), Justka (GKS), Koszowski (Naprzód), S. Kowalówka (ComArch Cracovia), Maciejko (KH Sanok), Podlipni (Wojas Podhale), Smeja (Energa Stoczniowiec)

4 - Garbarczyk (Polonia), Gretka (Naprzód), Guriczan (KH Sanok), Jakesz (GKS), A. Kowalówka (Naprzód), Labryga (Zagłębie), Łyszczarczyk (Wojas Podhale), Malasiński (Wojas Podhale), Mraczka (Polonia), Pospiszil (Wojas Podhale), Rompkowski (Energa Stoczniowiec), Ryczko (Unia), Sobała (Unia/Naprzód), Sulka (Wojas Podhale), Śmiełowski (GKS Tychy), Twardy (Zagłębie)

3 - Banaszczak (Polonia), Batkiewicz (Wojas Podhale), Bigos (Stoczniowiec), Cerny (ComArch Cracovia), Chabior (Zagłębie), Dutka (Wojas Podhale), Dzięgiel (TKH), Flaszar (Unia), Gabryś (Zagłębie), Gonera (GKS), Hurtaj (TKH), Krokosz (Polonia), Krumpal (Naprzód), Kuc (ComArch Cracovia), Piecuch (Polonia), Maciej Radwański (KH Sanok), Rąpała (KH Sanok), Salamon (Polonia), Skrzypkowski (Energa Stoczniowiec), Ślusarczyk (Zagłębie), P. Urban (Zagłębie/Polonia), Wróbel (Energa Stoczniowiec)

2 - Biela (Wojas Podhale), Ciepły (KH Sanok), Cinalski (Zagłębie), Dronia (Zagłębie), Dubel (ComArch Cracovia), Fraszko (TKH), Frączek (GKS), Gryc (Naprzód), Gwiżdż (GKS), Kłys (ComArch Cracovia), Koszarek (TKH), Kotlorz (GKS), Krzak (GKS), Landowski (ComArch Cracovia), Leśniak (Energa Stoczniowiec), Marcińczak (ComArch Cracovia), Matczak (GKS), Minarzik (Unia), Peterdi (Naprzód), Prokop (Energa Stoczniowiec), J. Rutkowski (Zagłębie), Sowiński (Energa Stoczniowiec), Spirin (ComArch Cracovia), Tabaczek (Naprzód), S. Urban (ComArch Cracovia), Wajda (ComArch Cracovia), Wieczorek (TKH), Zachariasz (Zagłębie)

1 -

Polonia - Kowalski, Owczarek, Vantura

Wojas Podhale - Galant, Łabuz, Priechodsky, Wilczek

GKS Tychy - Majkowski, Mejka, Piekarski

KH Sanok - Biały, Gil

ComArch Cracovia - Dulęba, R. Noworyta,

Naprzód - Podsiadło, Tokeszi

Zagłębie - Duszak, Kotuła, M. Kozłowski

TKH Toruń - Musil

Energa Stoczniowiec - Strużyk

Unia - Adamus, Maj, Noworyta, Obstarczyk, Ziaja

I etap

1. kolejka - 39 goli

2. - 29

3. - 38

4. - 32

5. - 38

6. - 31

7. - 32

8. - 32

9. - 45

10. - 44

11. - 24

12. - 33

13. - 38

14. - 27

15. - 28

16. - 38

17. - 37

18. - 39

19. - 27

20. - 30

21. - 41

22. - 21

23. - 31

24. - 37

25. - 32

26. - 30

27. - 41

28. - 32

29. - 29

30. - 43

31. - 27

32. - 30

33. - 31

34. - 39

35. - 32

36. - 40

II etap

1. - 27

2. - 13

3. (grupa mocniejsza) i 1 (grupa słabsza) - 30

1278 + 11 = 1192

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne