Reklama

Reklama

Puchar Kontynentalny: GKS Tychy - DVTK Jegesmedvek Miszkolc 5-2

Hokeiści GKS Tychy pokonali na Stadionie Zimowym DVTK Jegesmedvek Miszkolc 5-2 w meczu o pierwsze miejsce turnieju 2. rundy Puchary Kontynentalnego. Polski zespół awansował do kolejnej fazy rozgrywek.

Mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy już w 4. minucie objęli prowadzenie. Do siatki tyszan trafił Roland Hajos, który wykorzystał grę w przewadze.

Gospodarze zabrali się do pracy i na efekty nie trzeba było długo czekać. Jeszcze w pierwszej tercji GKS strzelił dwa gole - oba w przewadze. W 14. minucie do remisu doprowadził Jaroslav Kristek, a na 2-1 trafił Michał Woźnica.

W drugiej osłonie kibice zobaczyli tylko jedną bramkę i niestety w wykonaniu Jegesmedvek Miszkolc. Tyskiego bramkarza pokonał Adrian Toth..

Trzecia tercja należała do GKS-u. W 44. minucie na listę strzelców wpisał się Martin Vozdecky, a kilka minut później Michał Kotlorz. Wynik ustalił strzałem do pustej bramki Kristek.

Reklama

Kolejna runda rozegrana zostanie w listopadzie we Włoszech z udziałem Szachtara Soligorsk, Berbarysa Atyrau oraz gospodarzy - Ritten Sport.

Tyski zespół był rewelacją ubiegłorocznej edycji. Dotarł do Final Four i zajął w nim trzecie miejsce.

GKS Tychy - DVTK Jegesmedvek Miszkolc 5-2 (2-1, 0-1, 3-0)

Bramki: 0-1 Roland Hajos (4), 1-1 Jaroslav Kristek (14), 2-1 Michał Woźnica (17), 2-2 Adrian Toth (22), 3-2 Martin Vozdecky (44), 4-2 Michał Kotlorz (48), 5-2 Jaroslav Kristek (59).

Kary: GKS - 12 minut; DVTK - 37 minut (w tym kara meczu Balint Magosi).

Widzów: 2500.

Tabela końcowa turnieju w Tychach:

                  M  Pkt Bramki

1. GKS            3   7   18-4

2. Jegesmedvek    3   6   11-7

2. Acroni         3   4    6-7

4. Dunarea        3   1    3-20


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy