Reklama

Reklama

Nie ma mocnych na "Różaka"

Jarosław Różański (Wojas Podhale Nowy Targ) wciąż utrzymuje dużą przewagę nad resztą stawki w klasyfikacji najlepszych strzelców Polskiej ligi Hokejowej.

NAJLEPSI STRZELCY PLH

29 - Jarosław Różański (Wojas Podhale)

23 - Skutchan (Energa Stoczniowiec), Vitek (Energa Stoczniowiec)

22 - Parzyszek (GKS), Zapała (Wojas Podhale)

21 - Bomastek (TKH), L. Laszkiewicz (ComArch Cracovia)

20 - Baranyk (Wojas Podhale), T. Da Costa (Zagłębie), Hlouch (ComArch Cracovia), Jaros (Zagłębie), Kacirz (Wojas Podhale), D. Laszkiewicz (ComArch Cracovia), Luka (Zagłębie)

19 - Jóźwik (Naprzód), Lauko (KH Sanok)

18 - Bakrlik (Wojas Podhale), Jurasek (Energa Stoczniowiec), Lusztinec (Polonia), Proszkiewicz (GKS)

Reklama

17 - Mermer (KH Sanok), Pasiut (ComArch Cracovia), Sarnik (GKS), Vercik (TKH/ComArch Cracovia)

16 - Buczek (Unia), Dołęga (TKH), Pohl (Naprzód), Stachura (Naprzód), Wojtarowicz (Naprzód)

15 - Mravec (TKH)

14 - Słodczyk (Naprzód), Valusiak (Unia)

13 - Bacul (GKS), Garbocz (GKS), Kuźniecow (Polonia), M. Puzio (Zagłębie), Voznik (Wojas Podhale), Woźnica (GKS)

12 - Demkowicz (KH), M. Piotrowski (ComArch Cracovia), Ł. Rutkowski (Polonia), Słaboń (ComArch Cracovia), Tokosz (Polonia)

11 - Badżo (Cracovia), Belica (Zagłębie), Furo (Energa Stoczniowiec), Jankowski (Energa Stoczniowiec), T. Połącarz (Unia), Michał Radwański (KH), Rzeszutko (Energa Stoczniowiec)

10 - Burzil (TKH), Horny (Zagłębie), Klisiak (Zagłębie), Melicherczik (KH), Sroka (Wojas Podhale), Urbanowicz (Energa Stoczniowiec), Wołkowicz (GKS), Zatko (Naprzód)

9 - Marmurowicz (TKH), Modrzejewski (Unia)

8 - Caban (KH), G. Da Costa (Polonia), Ćwikła (KH), Gawlina (GKS), Jastrzębski (TKH), Szewczyk (Unia), Witowski (ComArch Cracovia)

7 - Bagiński (GKS), Csorich (ComArch Cracovia), Cychowski (TKH), Drzewiecki (ComArch Cracovia), R. Kostecki (KH), Kubat (TKH), Milan (KH)

6 - Bernat (Zagłębie), Dąbkowski (TKH), Gallo (Naprzód), Holik (Zagłębie), Jakubik (GKS), A. Kostecki (Energa Stoczniowiec), Koszowski (Naprzód), S. Kowalówka (ComArch Cracovia), T. Kozłowski (Zagłębie), Kukulski (Polonia), Kwiatek (Unia), Łopuski (Energa Stoczniowiec), D. Podlipni (Wojas Podhale), D. Puzio (Polonia), Ryczko (Unia), Sekacz (KH Sanok), Sokół (GKS)

5 - Chrzanowski (TKH), Ł. Elżbieciak (Naprzód), Gonera (GKS), Guriczan (KH Sanok), Hegegy (Unia), Justka (GKS), Maciejko (KH Sanok), Smeja (Energa Stoczniowiec), Twardy (Zagłębie)

4 - Garbarczyk (Polonia), Gretka (Naprzód), Jakesz (GKS), A. Kowalówka (Naprzód), Krzak (GKS), Labryga (Zagłębie), Łyszczarczyk (Wojas Podhale), Malasiński (Wojas Podhale), Mraczka (Polonia), Pospiszil (Wojas Podhale), Rompkowski (Energa Stoczniowiec), Sobała (Unia/Naprzód), Sulka (Wojas Podhale), Śmiełowski (GKS Tychy), Wróbel (Energa Stoczniowiec)

3 - Banaszczak (Polonia), Batkiewicz (Wojas Podhale), Bigos (Stoczniowiec), Cerny (ComArch Cracovia), Chabior (Zagłębie), Dutka (Wojas Podhale), Dzięgiel (TKH), Flaszar (Unia), Gabryś (Zagłębie), Hurtaj (TKH), Krokosz (Polonia), Krumpal (Naprzód), Kuc (ComArch Cracovia), Matczak (GKS), Piecuch (Polonia), Maciej Radwański (KH Sanok), Rąpała (KH Sanok), Salamon (Polonia), Skrzypkowski (Energa Stoczniowiec), Ślusarczyk (Zagłębie), P. Urban (Zagłębie/Polonia), Wieczorek (TKH), Zachariasz (Zagłębie)

2 - Biela (Wojas Podhale), Ciepły (KH Sanok), Cinalski (Zagłębie), Dronia (Zagłębie), Dubel (ComArch Cracovia), Duszak (Zagłębie), Fraszko (TKH), Frączek (GKS), Gryc (Naprzód), Gwiżdż (GKS), Kłys (ComArch Cracovia), Koszarek (TKH), Kotlorz (GKS), Landowski (ComArch Cracovia), Leśniak (Energa Stoczniowiec), Marcińczak (ComArch Cracovia), Mejka (GKS), Minarzik (Unia), Peterdi (Naprzód), Prokop (Energa Stoczniowiec), J. Rutkowski (Zagłębie), Sowiński (Energa Stoczniowiec), Spirin (ComArch Cracovia), Strzyżowski (KH Sanok), Tabaczek (Naprzód), S. Urban (ComArch Cracovia), Wajda (ComArch Cracovia), Wilczek (Wojas Podhale)

1 -

Polonia - Kowalski, Owczarek, Vantura

Wojas Podhale - Galant, Łabuz, Priechodsky

GKS Tychy - Majkowski, Piekarski

KH Sanok - Biały, Gil

ComArch Cracovia - Dulęba, Mihalik, R. Noworyta,

Naprzód - Jasicki, Kulik, Podsiadło, Tokeszi

Zagłębie - Kotuła, M. Kozłowski, Pawlak

TKH Toruń - Musil

Energa Stoczniowiec - Poziomkowski, Strużyk

Unia - Adamus, Maj, Noworyta, Obstarczyk, Ziaja

I etap

1. kolejka - 39 goli

2. - 29

3. - 38

4. - 32

5. - 38

6. - 31

7. - 32

8. - 32

9. - 45

10. - 44

11. - 24

12. - 33

13. - 38

14. - 27

15. - 28

16. - 38

17. - 37

18. - 39

19. - 27

20. - 30

21. - 41

22. - 21

23. - 31

24. - 37

25. - 32

26. - 30

27. - 41

28. - 32

29. - 29

30. - 43

31. - 27

32. - 30

33. - 31

34. - 39

35. - 32

36. - 40

II etap

1. - 27

2. - 13

3. (grupa mocniejsza) i 1 (grupa słabsza) - 30

4. i 2. - 27

5. i 3. - 31

6. - 25

7. - 19

1380 + 11 = 1391

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje