Reklama

Reklama

NHL. Sześć goli w ostatniej tercji nie pomogło New Jersey Devils

Po dwóch tercjach hokeiści New Jersey Devils przegrywali z Pittsburgh Penguins 0-6 we wtorkowym meczu ligi NHL. Tymczasem w ostatniej zdobyli sześć goli i niewiele zabrakło im do doprowadzenia do dogrywki. "Pingwiny" odpowiedziały tylko jednym trafieniem, ale na wagę zwycięstwa.

Po dziewięciu minutach zawodnicy Penguins prowadzili 3-0, po 22. - 5-0 i po 36. - 6-0. Zanosiło się nas pogrom "Diabłów".

Ale goście nie zamierzali się poddać i ostro ruszyli do ataku od początku trzeciej tercji. W dziewięć minut uzyskali trzy gole, ale ich plan zburzyła bramka Sidneya Crosby'ego z ekipy rywali w 52. minucie. Ale już w 54. na tablicy wyników był już tylko 7:5. Do tego na 41 sekund przed końcową syreną szóste trafienie dla Devils zanotował Andreas Johansson. Na wyrównanie zabrakło już czasu.

Sześć bramek, ale w całym spotkaniu dały zwycięstwa New York Islanders i Vancouver Canucks. W derbowej rywalizacji "Wyspiarze" wygrali z New York Rangers 6-1, a zespół Canucks pokonał Toronto Maple Leafs 6-3.

Reklama

Dwa gole dla Islanders strzelił Josh Bailey. Taki sam dorobek mieli zawodnicy ekipy Canucks: Tanner Pearson i Brandon Sutter.

giel/ krys/



Reklama

Reklama

Reklama

Reklama