Reklama

Reklama

Marek Ziętara dyrektorem sportowym TatrySki Podhale

Niespełna miesiąc temu TatrySki Podhale Nowy Targ rozwiązało umowę z trenerem Markiem Ziętarą, a teraz szkoleniowiec został zatrudniony w roli dyrektora sportowego. O sprawie napisał portal Nowytarg24.tv.

Po jednym z meczów Ziętara naruszył nietykalność sędziego i został zawieszony na rok przez Wydział Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Hokeja na Lodzie.

W związku z tym działacze Podhale zdecydowali się rozwiązać umowę ze szkoleniowcem.

Nie minął jednak miesiąc, a Ziętara wrócił do klubu, ale na stanowisko dyrektora sportowego. 

-  Uznaliśmy że jest nam potrzebna taka osoba, która w jakimś stopniu odciąży zarząd od nadmiaru obowiązków związanych z funkcjonowaniem pierwszej drużyny.  Będzie on kimś w rodzaju łącznika między zarządem a zawodnikami - tłumaczy Agata Michalska, prezes TatrySki Podhala na łamach portalu Nowytarg24.tv.

Reklama

Ziętara: - Moje działania w roli dyrektora sportowego będą dwukierunkowe. Z jednej strony będę współpracował ze sztabem szkoleniowym, z drugiej będę też odpowiedzialny za sportowo-organizacyjne relacje z zarządem.

Po zwolnieniu Ziętary z funkcji szkoleniowca, zastąpił go Marek Rączka, a obecnie drużynę prowadzi Witalij Semenczenko.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy