Reklama

Reklama

Maksym Batkiewicz walczy z nowotworem. Klub apeluje o pomoc

Hokeista młodzieżowego zespołu MMKS Podhale - Maksym Batkiewicz walczy z nowotworem. Klub z Nowego Targu chce pomóc zawodnikowi i apeluje do kibiców o wsparcie.

MMKS Podhale Nowy Targ opublikowało na swojej stronie internetowej list, w którym prosi ludzi dobrej woli o pomoc dla młodego hokeisty.

Dołączamy się do prośby klubu i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a następnie również i do sportu.

Pełna treść klubowego apelu:

Szanowni Kibice!

Wszyscy kochamy Szarotki, uwielbiamy hokejowe emocje, głośny doping i walkę na lodzie. Czasem jednak przychodzi moment, kiedy jednoczymy się nie tylko w śpiewaniu piosenek, czy dopingowaniu naszych ulubieńców podczas meczu. Przychodzą takie chwile, kiedy jesteśmy razem, by pomóc potrzebującym w walce z chorobą.

Reklama

Zawodnik Żaka Starszego - Maks Batkiewicz musiał niestety na jakiś czas odłożyć łyżwy, kij hokejowy i krążek w kąt. Nowotwór na moment zatrzymał treningi. Maks wie, że walka z chorobą będzie długa i trudna. Jest sportowcem, jest góralem, ma twardy charakter ... będzie walczyć, by znowu wrócić na taflę lodową. Maks nie poddaje się. Jego codzienna WALKA z chorobą jest dla nas wszystkich wspaniałą lekcją życia.

Zarząd MMKS Podhale Nowy Targ zachęca wszystkich do pomocy naszemu zawodnikowi w walce z chorobą i powrocie do zdrowia.

Podczas najbliższego niedzielnego meczu SZAROTEK, inaugurującego sezon 2016/2017 rozpoczniemy zbiórkę pieniędzy na leczenie Maksa do puszek Fundacji Worwy - której jest podopiecznym. Dodatkowo podajemy numer konta bankowego otwartego dla Maksa przez w/w fundację, na które każdy z nas może  przekazać środki finansowe.

nr konta:

53 1240 1574 1111 0010 3480 6570 PKO SA

z dopiskiem "Dla Maksyma Batkiewicza"

Liczymy na Wasze wsparcie i otwarte serca. Wierzymy, że z naszą wspólną pomocą wygra walkę z chorobą i wróci na taflę.

Ze sportowym pozdrowieniem - Zarząd MMKS

Dowiedz się więcej na temat: Maksym Bartkiewicz | MMKS Podhale Nowy Targ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama