Reklama

Reklama

Kapitan mistrzów odskoczył rywalom

Wojas Podhale rozpoczął II etap rozgrywek PLH od porażki, ale kapitan nowotarżan Jarosław Różański odzyskał samodzielne prowadzenie w klasyfikacji najlepszych strzelców polskiej elity hokeja.

NAJLEPSI STRZELCY PLH

23 - Jarosław Różański (Wojas Podhale)

22 - Skutchan (Energa Stoczniowiec)

20 - Baranyk (Wojas Podhale), L. Laszkiewicz (ComArch Cracovia), Parzyszek (GKS),

19 - Bomastek (TKH), Hlouch (ComArch Cracovia), Lauko (KH Sanok),

18 - Bakrlik (Wojas Podhale), T. Da Costa (Zagłębie), Jaros (Zagłębie), Lusztinec (Polonia), Vitek (Energa Stoczniowiec), Zapała (Wojas Podhale)

17 - Jurasek (Energa Stoczniowiec), Kacirz (Wojas Podhale), D. Laszkiewicz (ComArch Cracovia), Luka (Zagłębie),

16 - Jóźwik (Naprzód)

15 - Buczek (Unia), Mermer (KH Sanok), Mravec (TKH), Pasiut (ComArch Cracovia), Pohl (Naprzód), Wojtarowicz (Naprzód)

Reklama

14 - Dołęga (TKH), Proszkiewicz (GKS), Valusiak (Unia), Vercik (TKH)

13 - Garbocz (GKS), Kuźniecow (Polonia), Sarnik (GKS), Słodczyk (Naprzód), Stachura (Naprzód),

12 - Słaboń (ComArch Cracovia), Voznik (Wojas Podhale), Woźnica (GKS),

11 - Bacul (GKS), Badżo (Cracovia), Belica (Zagłębie), Demkowicz (KH), Jankowski (Energa Stoczniowiec), M. Piotrowski (ComArch Cracovia), T. Połącarz (Unia), M. Puzio (Zagłębie), Ł. Rutkowski (Polonia)

10 - Rzeszutko (Energa Stoczniowiec), Tokosz (Polonia), Zatko (Naprzód)

9 - Furo (Energa Stoczniowiec), Horny (Zagłębie), Marmurowicz (TKH), Melicherczik (KH), Sroka (Wojas Podhale),

8 - Burzil (TKH), G. Da Costa (Polonia), Ćwikła (KH), Gawlina (GKS), Jastrzębski (TKH), Klisiak (Zagłębie), Michał Radwański (KH), Szewczyk (Unia),

7 - Caban (KH), Cychowski (TKH), Kubat (TKH), Urbanowicz (Energa Stoczniowiec), Witowski (ComArch Cracovia),

6 - Bagiński (GKS), Drzewiecki (ComArch Cracovia), A. Kostecki (Energa Stoczniowiec), R. Kostecki (KH), T. Kozłowski (Zagłębie), Kukulski (Polonia), Łopuski (Energa Stoczniowiec), D. Milan (KH), Modrzejewski (Unia), Puzio (Polonia), Sekacz (KH Sanok), Sokół (GKS), Wołkowicz (GKS)

5 - Bernat (Zagłębie), Chrzanowski (TKH), Csorich (ComArch Cracovia), Dąbkowski (TKH), Ł. Elżbieciak (Naprzód), Gallo (Naprzód), Hegegy (Unia), Holik (Zagłębie), Jakubik (GKS), Justka (GKS), Koszowski (Naprzód), Kwiatek (Unia), Podlipni (Wojas Podhale),

4 - Garbarczyk (Polonia), Gretka (Naprzód), Guriczan (KH Sanok), Jakesz (GKS), S. Kowalówka (ComArch Cracovia), Labryga (Zagłębie), Łyszczarczyk (Wojas Podhale), Maciejko (KH Sanok), Malasiński (Wojas Podhale), Mraczka (Polonia), Pospiszil (Wojas Podhale), Rompkowski (Energa Stoczniowiec), Ryczko (Unia), Smeja (Energa Stoczniowiec), Sobała (Unia/Naprzód), Sulka (Wojas Podhale), Twardy (Zagłębie),

3 - Banaszczak (Polonia), Batkiewicz (Wojas Podhale), Bigos (Stoczniowiec), Cerny (ComArch Cracovia), Chabior (Zagłębie), Dutka (Wojas Podhale), Dzięgiel (TKH), Flaszar (Unia), Gabryś (Zagłębie), Gonera (GKS), Hurtaj (TKH), A. Kowalówka (Naprzód), Krokosz (Polonia), Krumpal (Naprzód), Kuc (ComArch Cracovia), Piecuch (Polonia), Maciej Radwański (KH Sanok), Rąpała (KH Sanok), Salamon (Polonia), Skrzypkowski (Energa Stoczniowiec), Ślusarczyk (Zagłębie), Śmiełowski (GKS Tychy), Wróbel (Energa Stoczniowiec)

2 - Biela (Wojas Podhale), Ciepły (KH Sanok), Cinalski (Zagłębie), Dronia (Zagłębie), Dubel (ComArch Cracovia), Fraszko (TKH), Frączek (GKS), Gryc (Naprzód), Gwiżdż (GKS), Kłys (ComArch Cracovia), Koszarek (TKH), Kotlorz (GKS), Krzak (GKS), Landowski (ComArch Cracovia), Leśniak (Energa Stoczniowiec), Marcińczak (ComArch Cracovia), Minarzik (Unia), Peterdi (Naprzód), Prokop (Energa Stoczniowiec), J. Rutkowski (Zagłębie), Sowiński (Energa Stoczniowiec), Spirin (ComArch Cracovia), Tabaczek (Naprzód), P. Urban (Zagłębie/Polonia), S. Urban (ComArch Cracovia), Wajda (ComArch Cracovia), Zachariasz (Zagłębie)

1 -

Polonia - Kowalski, Owczarek, Vantura

Wojas Podhale - Galant, Łabuz, Priechodsky, Wilczek

GKS Tychy - Majkowski, Matczak, Mejka, Piekarski,

KH Sanok - Biały, Gil,

ComArch Cracovia - Dulęba, R. Noworyta,

Naprzód - Podsiadło, Tokeszi

Zagłębie - Duszak, Kotuła, M. Kozłowski,

TKH Toruń - Musil, Wieczorek

Energa Stoczniowiec -

Unia - Adamus, Maj, Noworyta, Obstarczyk, Ziaja

I etap

1. kolejka - 39 goli

2. - 29

3. - 38

4. - 32

5. - 38

6. - 31

7. - 32

8. - 32

9. - 45

10. - 44

11. - 24

12. - 33

13. - 38

14. - 27

15. - 28

16. - 38

17. - 37

18. - 39

19. - 27

20. - 30

21. - 41

22. - 21

23. - 31

24. - 37

25. - 32

26. - 30

27. - 41

28. - 32

29. - 29

30. - 43

31. - 27

32. - 30

33. - 31

34. - 39

35. - 32

36. - 40

II etap

1. - 27

1235 + 11 = 1179

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje