Reklama

Reklama

Już w sprzedaży bilety na mecz o Puchar Wiktorii

Od początku lipca są w sprzedaży bilety na mecz o Victoria Cup, jaki 1 października zostanie rozegrany w Bernie między hokeistami New York Rangers a Metallurgiem Magnitogorsk.

Od początku lipca są w sprzedaży bilety na mecz  o Victoria Cup, jaki 1 października zostanie rozegrany w Bernie  między hokeistami New York Rangers a Metallurgiem Magnitogorsk.

Będzie to pierwszy w historii mecz drużyny NHL ze zdobywcą Pucharu Europy. Został zorganizowany z okazji stulecia Międzynarodowej Federacji Hokeja na Lodzie (IIHF). Imię trofeum nawiązuje do nazwy pierwszego lodowiska - Victoria Scating Rink w Montrealu, na którym odbył się pierwszy mecz hokeja na lodzie, 3 marca 1875 r.

Spotkanie o Victoria Cup będzie pierwszym od 17 lat, w którym drużyna rosyjska spotka się z zespołem NHL.

W Szwajcarii klub NHL wystąpi po 49 latach. Rangers w Europie rozegrają dwa spotkania, dzień wcześniej zmierzą się towarzysko na lodowisku PostFinance Arena w Bernie z miejscowym zespołem SC Bern. Średnia frekwencja na meczach w Bernie wynosi 15.939 osób na spotkanie.

Reklama

Ceny biletów na mecz o Victoria Cup kształtują się w granicach od 50 do 220 franków szwajcarskich. Dla VIP-ów - w zależności od posiadanej karty: srebrnej, złotej czy platynowej - wynoszą od 380 do 550 franków.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL