Reklama

Reklama

Hokejowe MŚ: PZHL przedstawi Krakowowi ofertę z planem promocji

Szefowie Polskiego Związku Hokeja na Lodzie zobowiązali się przedstawić władzom Krakowa ofertę z planem promocji mistrzostw świata Dywizji IA, które zostaną rozegrane w kwietniu 2016 roku.

We wtorek w Krakowie doszło do kolejnego spotkania przedstawicieli PZHL z władzami Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie ws. przyszłorocznych MŚ.

Oto komunikat rzecznika prasowego ZIS (pisownia oryginalna):

"Informacja w sprawie organizacji Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie Dywizji 1A w 2016 roku

Dziś, we wtorek, 8 września 2015 roku w siedzibie Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakwie odbyło się kolejne spotkanie reprezentującego Gminę Miejską Kraków, Dyrektora ZIS Krzysztofa Kowala z przedstawicielami władz Polskiego Związku Hokeja na Lodzie w sprawie organizacji Mistrzostw Świata Dywizji 1A w 2016 roku.

Reklama

Podczas spotkania, w którym ze strony PZHL udział wzięli: Wiceprezes Zarządu Mariusz Jacek Chadziński, Członkowie Zarządu Marta Zawadzka i Marcin Hadowski oraz Sekretarz Generalny Janusz Wierzbowski ustalono, że do końca tygodnia PZHL przedstawi Miastu Kraków jako Miastu-Gospodarzowi MŚ w Hokeju na Lodzie Dywizji 1A w 2016 r. ofertę z planem promocji i media-planem, która stanie się podstawą do negocjacji zapisów umowy o współpracy Gminy Miejskiej Kraków i Polskiego Związku Hokeja na Lodzie przy organizacji wspomnianych Mistrzostw, zaplanowanych w terminie 23-29 kwietnia 2016 r.

Jerzy Sasorski

Rzecznik Prasowy Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie"


Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy