Reklama

Reklama

Hokejowa Liga Mistrzów. Comarch Cracovia zacznie w Monachium

Hokeiści Comarch Cracovii, którzy po raz drugi z rzędu zagrają w Lidze Mistrzów, poznali dokładny terminarz rozgrywek. Rywalizację w elitarnym gronie "Pasy" rozpoczną od wyjazdowego starcia z Red Bull Monachium. Pierwszych meczów u siebie krakowianie nie będą mogli rozegrać w Tauron Kraków Arenie.

Cracovia zmierzy się z niemieckim zespołem 25 sierpnia o godz. 19.00. W drugiej kolejce mistrz Polski zagra również na wyjeździe. Tym razem ze szwedzkim Brynas IF. Przed własną publicznością krakowianie zaprezentują się 1 września, kiedy to podejmą Red Bull Monachium. Mecz 3. i 4. kolejki "Pasy" również zagrają u siebie - z Brynas IF (3.09) i z IFK Helsinki (3.10). Na zakończenie zmagań w fazie grupowej Comarch Cracovia uda się do stolicy Finlandii (10.10).

To znacznie korzystniejszy terminarz dla krakowian niż ten ubiegłoroczny, gdy inaugurowali Ligę Mistrzów w Tauron Kraków Arenie w sierpniu, więc trudno było o rekordową frekwencję. Teraz "Pasy" zaczynają poważną grę w Krakowie 1 września.

Pewne jest jednak, że pierwszych dwóch meczów w roli gospodarza mistrzowie Polski nie będą mogli rozegrać Arenie z uwagi na trwające tam do 3 września ME w siatkówce. Dopiero ostatni mecz domowy, 3 października z IFK Helsinki, Cracovia będzie mogła rozegrać na dużym, mieszczącym 15,5 tys. kibiców obiekcie.

Reklama

Mistrzów Niemiec z Monachium i Brynaes IF "Pasy" podejmą na lodowisku przy Siedleckiego.

Terminarz meczów Comarch Cracovii w hokejowej LM:

1. kolejka: Red Bull Monachium - Comarch Cracovia 25.08 (piątek), godz. 19:00
2. kolejka: Brynas IF - Comarch Cracovia 27.08 (niedziela), godz. 14:30
3. kolejka: Comarch Cracovia - Red Bull Monachium 01.09 (piątek), godz. 19:00
4. kolejka: Comarch Cracovia - Brynas IF 03.09 (niedziela), godz. 16:30
5. kolejka: Comarch Cracovia - IFK Helsinki 03.10 (wtorek), godz. 19:30
6. kolejka: IFK Helsinki - Comarch Cracovia - 10.10 (wtorek), godz. 19:00

RK, MB

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL