Reklama

Reklama

Hokej. Gwiazdy na lodowisku w Tychach zagrają dla WOŚP

Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich rozegra w sobotę mecz pokazowy przeciw drużynie TVN24. Dochód przeznaczony jest na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Będzie też wiele innych atrakcji m.in. pokaz łyżwiarski mistrzyni świata w... jeździe figurowej na rolkach.

Impreza odbędzie się na Stadionie Zimowym w Tychach. 

Hokej: artyści kontra dziennikarze

To jubileuszowa edycja - wydarzenie organizowane jest w ramach 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W programie wiele atrakcji - m.in. mecz Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich, której rywalami będzie tym razem TVN24. Na tafli pojawią się m.in. Mariusz Czerkawski, który zagra po połowie w obu reprezentacjach a także Piotr Zelt, Maciej Maleńczuk, Ewelina Lisowska i Rafał Mroczek (artyści), a także Arleta Zalewska, Dariusz Łapiński, Wojciech Zawioła i Robert Kantereit (dziennikarze). W sztabach trenerskich będą byli wybitni hokeiści m.in. Wiesław Jobczyk i Henryk Gruth.

Reklama

Odbędzie się też pokaz 18-letniej Marii Grynpeter, mistrzyni świata juniorów w jeździe figurowej na... rolkach, atrakcją będą różne pokazy i gagi przygotowane m.in. przez grupę łyżwiarstwa synchronicznego Pionierki. Gościem specjalnym będzie Daria Marcinkowska, do której utworu odbędzie się specjalny pokaz. - Jednym z konferansjerów będzie Przemek Skowron z RMF, a impreza będzie transmitowana przez TVN24 Go - informuje Mariusz Gabrek, pomysłodawca Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich i szef sztabu WOŚP w Tychach.

Bilety dla zaszczepionych i niezaszczepionych

Bilety w cenie 10 zł można ciągle kupować m.in. na tyskim lodowisku przy ul. de Gaulle'a. W związku z obostrzeniami przygotowane zostały bilety dla osób zaszczepionych i niezaszczepionych. Uczestnik w przypadku kontroli deklaruje gotowość okazania paszportu covidowego. 

Ostatni mecz między tymi drużynami, rozegrany na lodowisku w Bytomiu w zeszłym roku zakończył się remisem 7-7. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama