Reklama

Reklama

Duża przewaga Różańskiego

Jarosław Różański (Wojas Podhale) nie strzelił gola w 5. kolejce II etapu Polskiej Ligi Hokejowej, ale nadal prowadzi z dużą przewagą w klasyfikacji snajperów.

NAJLEPSI STRZELCY PLH

28 - Jarosław Różański (Wojas Podhale)

23 - Skutchan (Energa Stoczniowiec)

21 - Bomastek (TKH), Parzyszek (GKS), Zapała (Wojas Podhale)

20 - Baranyk (Wojas Podhale), Kacirz (Wojas Podhale), L. Laszkiewicz (ComArch Cracovia), Luka (Zagłębie)

19 - T. Da Costa (Zagłębie), Hlouch (ComArch Cracovia), Jaros (Zagłębie), Jóźwik (Naprzód), Lauko (KH Sanok), Vitek (Energa Stoczniowiec)

18 - Bakrlik (Wojas Podhale), Jurasek (Energa Stoczniowiec), Lusztinec (Polonia)

17 - D. Laszkiewicz (ComArch Cracovia), Mermer (KH Sanok)

Reklama

16 - Buczek (Unia), Dołęga (TKH), Pasiut (ComArch Cracovia), Proszkiewicz (GKS), Sarnik (GKS), Vercik (TKH/ComArch Cracovia)

15 - Mravec (TKH), Pohl (Naprzód), Wojtarowicz (Naprzód)

14 - Słodczyk (Naprzód), Valusiak (Unia)

13 - Garbocz (GKS), Kuźniecow (Polonia), Stachura (Naprzód), Woźnica (GKS)

12 - Bacul (GKS), Demkowicz (KH), M. Piotrowski (ComArch Cracovia), M. Puzio (Zagłębie), Ł. Rutkowski (Polonia), Słaboń (ComArch Cracovia), Tokosz (Polonia), Voznik (Wojas Podhale)

11 - Badżo (Cracovia), Belica (Zagłębie), Furo (Energa Stoczniowiec), Jankowski (Energa Stoczniowiec), T. Połącarz (Unia), Michał Radwański (KH), Rzeszutko (Energa Stoczniowiec)

10 - Burzil (TKH), Horny (Zagłębie), Klisiak (Zagłębie), Melicherczik (KH), Zatko (Naprzód)

9 - Marmurowicz (TKH), Modrzejewski (Unia), Sroka (Wojas Podhale), Urbanowicz (Energa Stoczniowiec)

8 - Caban (KH), G. Da Costa (Polonia), Ćwikła (KH), Gawlina (GKS), Jastrzębski (TKH), Szewczyk (Unia)

7 - Bagiński (GKS), Cychowski (TKH), Drzewiecki (ComArch Cracovia), R. Kostecki (KH), Kubat (TKH), Milan (KH), Witowski (ComArch Cracovia), Wołkowicz (GKS)

6 - Csorich (ComArch Cracovia), Dąbkowski (TKH), Gallo (Naprzód), Holik (Zagłębie), A. Kostecki (Energa Stoczniowiec), Koszowski (Naprzód), S. Kowalówka (ComArch Cracovia), T. Kozłowski (Zagłębie), Kukulski (Polonia), Kwiatek (Unia), Łopuski (Energa Stoczniowiec), D. Podlipni (Wojas Podhale), D. Puzio (Polonia), Ryczko (Unia), Sekacz (KH Sanok), Sokół (GKS)

5 - Bernat (Zagłębie), Chrzanowski (TKH), Ł. Elżbieciak (Naprzód), Guriczan (KH Sanok), Hegegy (Unia), Jakubik (GKS), Justka (GKS), Maciejko (KH Sanok), Smeja (Energa Stoczniowiec), Twardy (Zagłębie)

4 - Garbarczyk (Polonia), Gonera (GKS), Gretka (Naprzód), Jakesz (GKS), A. Kowalówka (Naprzód), Labryga (Zagłębie), Łyszczarczyk (Wojas Podhale), Malasiński (Wojas Podhale), Mraczka (Polonia), Pospiszil (Wojas Podhale), Rompkowski (Energa Stoczniowiec), Sobała (Unia/Naprzód), Sulka (Wojas Podhale), Śmiełowski (GKS Tychy)

3 - Banaszczak (Polonia), Batkiewicz (Wojas Podhale), Bigos (Stoczniowiec), Cerny (ComArch Cracovia), Chabior (Zagłębie), Dutka (Wojas Podhale), Dzięgiel (TKH), Flaszar (Unia), Gabryś (Zagłębie), Hurtaj (TKH), Krokosz (Polonia), Krumpal (Naprzód), Krzak (GKS), Kuc (ComArch Cracovia), Matczak (GKS), Piecuch (Polonia), Maciej Radwański (KH Sanok), Rąpała (KH Sanok), Salamon (Polonia), Skrzypkowski (Energa Stoczniowiec), Ślusarczyk (Zagłębie), P. Urban (Zagłębie/Polonia), Wieczorek (TKH), Wróbel (Energa Stoczniowiec), Zachariasz (Zagłębie)

2 - Biela (Wojas Podhale), Ciepły (KH Sanok), Cinalski (Zagłębie), Dronia (Zagłębie), Dubel (ComArch Cracovia), Fraszko (TKH), Frączek (GKS), Gryc (Naprzód), Gwiżdż (GKS), Kłys (ComArch Cracovia), Koszarek (TKH), Kotlorz (GKS), Landowski (ComArch Cracovia), Leśniak (Energa Stoczniowiec), Marcińczak (ComArch Cracovia), Mejka (GKS), Minarzik (Unia), Peterdi (Naprzód), Prokop (Energa Stoczniowiec), J. Rutkowski (Zagłębie), Sowiński (Energa Stoczniowiec), Spirin (ComArch Cracovia), Strzyżowski (KH Sanok), Tabaczek (Naprzód), S. Urban (ComArch Cracovia), Wajda (ComArch Cracovia), Wilczek (Wojas Podhale)

1 -

Polonia - Kowalski, Owczarek, Vantura

Wojas Podhale - Galant, Łabuz, Priechodsky

GKS Tychy - Majkowski, Piekarski

KH Sanok - Biały, Gil

ComArch Cracovia - Dulęba, Mihalik, R. Noworyta

Naprzód - Podsiadło, Tokeszi

Zagłębie - Duszak, Kotuła, M. Kozłowski

TKH Toruń - Musil

Energa Stoczniowiec - Strużyk

Unia - Adamus, Maj, Noworyta, Obstarczyk, Ziaja

I etap

1. kolejka - 39 goli

2. - 29

3. - 38

4. - 32

5. - 38

6. - 31

7. - 32

8. - 32

9. - 45

10. - 44

11. - 24

12. - 33

13. - 38

14. - 27

15. - 28

16. - 38

17. - 37

18. - 39

19. - 27

20. - 30

21. - 41

22. - 21

23. - 31

24. - 37

25. - 32

26. - 30

27. - 41

28. - 32

29. - 29

30. - 43

31. - 27

32. - 30

33. - 31

34. - 39

35. - 32

36. - 40

II etap

1. - 27

2. - 13

3. (grupa mocniejsza) i 1 (grupa słabsza) - 30

4. i 2. - 27

5. i 3. - 31

1336 + 11 = 1347

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje