Reklama

Reklama

Cracovia: Zimowa impreza w środku lata!

Jesteś fanem sportów zimowych? Chcesz poznać w praktyce tajniki curlingu? Jesteś pasjonatem łyżwiarstwa figurowego?

A może po prostu chciałbyś spędzać swój wolny czas oglądając zmagania kadry trenerskiej Cracovii na lodzie? Wszystko to czeka na Ciebie już za tydzień na lodowisku przy ulicy Siedleckiego 7.

Reklama

Jeżeli odpowiedziałeś "TAK" choćby na jedno z powyższych pytań koniecznie powinieneś przyjść na organizowany przez MKS Cracovia SSA Dzień wszystkich łyżwiarzy. Impreza ta odbędzie się w niedzielę 12.08.2007 roku na lodowisku przy ulicy Siedleckiego 7 w Krakowie.

Każdy, kto zdecyduje się dołączyć do nas w tym dniu na pewno nie będzie mógł narzekać na nudę i brak atrakcji. Zabawę zaczynamy o godzinie 10.00 od oficjalnego rozpoczęcia imprezy. A w planie mamy m.in: naukę gry w curling, nabór do szkółki hokejowej, jazdę na ślizgawce w rytm muzyki oraz pokazy profesjonalnych hokeistów, łyżwiarzy figurowych i członków klubu curlingowego. Nie małą atrakcją będzie również mecz na lodzie kadry trenerskiej Cracovii kontra małopolscy dziennikarze, po którym zwycięska drużyna zmierzy się z hokeistami Comarch Cracovii.

Ponadto organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom wstęp wolny i możliwość bezpłatnego wypożyczenia łyżew.

Dowiedz się więcej na temat: impreza | Cracovia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje