UD Mutilvera - Real Racing Club de Santander 1-0 (0-0). Puchar Króla

17 grudnia na Estadio Municipal Valle de Aranguren w Mutilvie Baja odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Króla pomiędzy drużynami UD Mutilvera a Racinga Santander. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem UD Mutilvera 1-0, który wywalczyła awans. Mecz obejrzało 300 widzów.

Hiszpania - Puchar Króla
2020-12-17 19:00 | Stadion: Estadio Municipal Valle de Aranguren | Widzów: 300 | Arbiter: Adrián Calvo Martínez
UD Mutilvera
Real Racing Club de Santander
1
0
Javier Briñol 76'

Od pierwszych minut drużyna UD Mutilvera zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Racinga Santander była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 21. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Bernarda Maticia z Racinga Santander, a w 36. minucie Ikera Lizárragę z drużyny przeciwnej.

Na drugą połowę jedenastka Racinga Santander wyszła w zmienionym składzie, za Bernarda Maticia wszedł Jordi Figueras. W 61. minucie za Isaaca Asare'a wszedł Martín Solar.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Racing Santander: Albertowi Villapalosowi w 63. i Joan Maynau w 74. minucie. W 63. minucie w drużynie UD Mutilvera doszło do zmiany. Ander Yoldi wszedł za Ikera Lizárragę. Niedługo później trener Racinga Santander postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 75. minucie zastąpił zmęczonego Adriána Balboa. Na boisko wszedł Javi Siverio, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej.

W tej samej minucie w zespole Racinga Santander doszło do zmiany. Marco Camús wszedł za Pabla Torre'a.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników UD Mutilvera w 76. minucie spotkania, gdy Javier Briñol strzelił pierwszego gola. W 83. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Andera Yoldiego z UD Mutilvera, a w 88. minucie Jordiego Figuerasa z drużyny przeciwnej.

Isaac Nana Asare61′
36′ 63′ Iker Lizárraga Oloriz
Pablo Torre Carral75′
80′ Eder Abaurrea Díaz
Joan Maynau Pujals74′
Jesús Ayensa Sarrasqueta
Íñigo Sainz Maza Serna
 76′ 90′ Javier Briñol Caballero
Adrián Martín Balboa Camacho75′
80′ Javier López Ariz
Cedric Omoigui
Pablo Valencia García
Iván Crespo Secunza
90′ Daniel Ederra Elso
Jordi Figueras Montel46′ 88′
80′ Jon Ander Ilincheta Itarte
Álvaro Mantilla Pérez
63′ 83′ Ander Yoldi Aizagar
Ismael Benktib
Elur Meoqui Martínez De Icaya
Marco Camús Muñoz75′
80′ Javier Urrutia Carricaburu
Álvaro Cejudo Carmona

Serge Patrick Njoh Soko81′

Martín Solar Ruiz61′

Javier Siverio Toro75′

Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Racinga Santander w pierwszej połowie, natomiast w drugiej trzy. Zawodnicy drużyny przeciwnej dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, w drugiej również jedną.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wymienił czterech graczy. Natomiast jedenastka Racinga Santander w drugiej połowie dokonała pięciu zmian.