UD Logroñés - Rayo Vallecano 0-0. Liga hiszpańska - 35. kolejka Segunda División

18 kwietnia na Estadio Nuevo Municipal Las Gaunas w Logroño odbył się pojedynek 35. kolejki hiszpańskiej Segunda División pomiędzy drużynami Logronés i Rayo. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Na boisku mogliśmy zobaczyć Mateusza Bogusza występującego w Logronés.

35. kolejka Hiszpania - Segunda División
2021-04-18 14:00 | Stadion: Estadio Nuevo Municipal Las Gaunas | Arbiter: Dámaso Arcediano Monescillo
UD Logroñés
Rayo Vallecano
0
0

Drużyna Rayo bardzo potrzebowała punktów, by znaleźć się w czołówce ligowej tabeli. Jedenastka ta zajmowała szóste miejsce i była zdecydowanym faworytem spotkania.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu Rayo.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Santiemu Comesañie z jedenastki gości. Była to 42. minuta meczu.

W pierwszych sekundach drugiej połowy spotkania sędzia przyznał kartkę Olaetxei z Logronés. Trener Rayo wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko José Poza. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy i ma na koncie trzy strzelone gole. Murawę musiał opuścić Andrés Martín.

W 60. minucie Santi Comesaña został zmieniony przez Maria Suáreza. W tej samej minucie trener Logronés postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Damián Petcoff, a murawę opuścił Dani Pacheco. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Logronés: Paulinowi w 62. i Gorce Pérez w 71. minucie.

Między 66. a 85. minutą, boisko opuścili zawodnicy Logronés: Iñaki, Unai Medina, Nano, na ich miejsce weszli: Andoni López, Enrique Clemente, Roni. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Frana Garcíi, Bebégo, Antoñína Cortésa zajęli: Iván Martos, Isi Palazón, Guerrero.

Stole Dimitrievski
74′ Unai Medina Pérez
Luis Jan Piers Advíncula Castrillón
Alejandro Pérez Navarro
Esteban Ariel Saveljich
71′ Gorka Pérez Garay
Alejandro Catena Marugán
74′ Iñaki Sáenz Arenzana
Francisco José García Torres66′
62′ Paulino De la Fuente Gómez
Santiago Comesaña Veiga42′ 60′
Jaime Sierra Mateos
Tiago Manuel Dias Correia81′
60′ Daniel Pacheco Lobato
Álvaro García Rivera
Andrés José Rodríguez Gaitán
Óscar Guido Trejo
85′ Alexander Mesa Travieso
Andrés Martín García59′
47′ Lander Olaetxea Ibaibarriaga
Antonio Cortés Heredia82′
Rubén Miño Peralta
Miguel Ángel Morro Muñoz
74′ Enrique Clemente Maza
Luca Zinedine Zidane
74′ Andoni López Saratxo
Mario Hernández Hernández
Mateusz Piotr Bogusz
Iván Martos Campillo66′
Rubén Martínez Granja
Martín Pascual Castillo
60′ Damián Ezequiel Petcoff Kailer
Emiliano Daniel Velázquez Maldonado
Leonardo Acevedo Ruiz
Jonathan Montiel Caballero
José Luis García Pérez
José Ángel Pozo la Rosa59′
85′ David González Gómez
Mario Suarez60′
Ousama Siddiki
Miguel Ángel Guerrero Martín82′
Ander Vitoria Agirre
Isaac Palazón Camacho81′

Yacine Qasmi

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze gospodarzy otrzymali w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Jedenastka Logronés w drugiej połowie dokonała czterech zmian. Natomiast zespół gości w drugiej połowie dokonał pięciu zmian.