UD Logroñés - CD Tenerife 1-0 (0-0). Liga hiszpańska - 33. kolejka Segunda División

3 kwietnia na Estadio Nuevo Municipal Las Gaunas w Logroño odbyło się starcie 33. kolejki hiszpańskiej Segunda División pomiędzy drużynami Logronés i CD Tenerife. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Logronés 1-0. Na boisku mogliśmy zobaczyć Mateusza Bogusza występującego w Logronés.

33. kolejka Hiszpania - Segunda División
2021-04-03 14:00 | Stadion: Estadio Nuevo Municipal Las Gaunas | Arbiter: Iñaki Bikandi Garrido
UD Logroñés
CD Tenerife
1
0
Iñaki 59'

Zespół Logronés przed meczem zajmował 18. pozycję w tabeli, co oznacza, że każdy punkt był dla niego na wagę złota.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki Logronés.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Bruno Wilson z CD Tenerife. Była to 14. minuta meczu.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Na murawie, jak to często zdarzało się CD Tenerife w tym sezonie, pojawił się Sergio González, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 46. minucie Ramóna Folcha. Rezultat meczu pokazał, że zmiana tym razem nie pomogła drużynie. W 52. minucie arbiter przyznał kartkę Damiánowi Petcoffowi z jedenastki gospodarzy.

Wysiłki podejmowane przez zespół Logronés w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 59. minucie bramkę zdobył Iñaki.

W 68. minucie Nono zastąpił Áleksa Bermeja. W tej samej minucie w jedenastce CD Tenerife doszło do zmiany. Samuel Shashoua wszedł za Jorge Zarfina. Po chwili trener Logronés postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 74. minucie na plac gry wszedł Mateusz Bogusz, a murawę opuścił Damián Petcoff.

Od 76 minuty boisko opuścili piłkarze Logronés: Nano, Olaetxea, Paulino, na ich miejsce weszli: Roni, Jaime Sierra, Gorka Pérez. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Valentína Vady, Aitora Sanza zajęli: Germán Valera, Joselu. W 79. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Iaga Lópeza z Logronés, a w 88. minucie Shaquella Moore'a z drużyny przeciwnej.

Bruno Ricardo Valdez Wilson14′
79′ Iago López Carracedo
Carlos Pomares Rayo
90′ Paulino De la Fuente Gómez
David González Plata68′
52′ 74′ Damián Ezequiel Petcoff Kailer
Aitor Sanz Martín83′
Andrés José Rodríguez Gaitán
Ramón Folch Frigola46′
 59′ Iñaki Sáenz Arenzana
Valentín Vada76′
85′ Lander Olaetxea Ibaibarriaga
Francisco Sol Ortiz
85′ Alexander Mesa Travieso
Jorge Giovani Zarfino Calandria68′
Daniel Giménez Hernández
Jon Ander Serantes Simon
Andoni López Saratxo
Sergio González Martínez46′
90′ Gorka Pérez Garay
Otar Kakabadze
74′ Mateusz Piotr Bogusz
Alejandro José Muñoz Miguel
Rubén Martínez Granja
Javier Alonso Bello
85′ Jaime Sierra Mateos
Álex Bermejo Escribano68′
Leonardo Acevedo Ruiz
Jesús Manuel Santana Abreu
José Luis García Pérez
Samuel Shashoua68′
85′ David González Gómez