SD Ponferradina - CF Fuenlabrada 0-0. Liga hiszpańska - 34. kolejka Segunda División

10 kwietnia na Estadio El Toralín w Ponferradzie odbyło się starcie 34. kolejki hiszpańskiej Segunda División pomiędzy drużynami Ponferradinej i Fuenlabrady. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

34. kolejka Hiszpania - Segunda División
2021-04-10 14:00 | Stadion: Estadio El Toralín | Arbiter: Rubén Ávalos Barrera
SD Ponferradina
CF Fuenlabrada
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Drużyna Fuenlabrady wygrała jeden raz, zremisowała dwa, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter przyznał Cristóbalowi z jedenastki gości. Była to ósma minuta spotkania.

W 60. minucie Juergen Elitim został zastąpiony przez Sergia Aguzę. A kibice Fuenlabrady nie mogli już doczekać się wprowadzenia Aboubakary'ego Kantégo. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 10 razy i ma na koncie dwa strzelone gole. Murawę musiał opuścić Borja Garcés.

Po chwili trener Ponferradinej postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 69. minucie na plac gry wszedł Kaxe, a murawę opuścił Erik Morán. Od 69 minuty boisko opuścili zawodnicy Fuenlabrady: Iban Salvador, Javier Espinosa, Randy Nteka, na ich miejsce weszli: Pol Valentín, Álex Mula, Jano. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Curra Sáncheza, Pabla Larrei zajęli: Pablo Larrea, Saúl Crespo. Na 17 minut przed zakończeniem drugiej połowy kartkę dostał Moi Delgado, piłkarz Ponferradinej.

Juan Manuel Marrero Monzón
73′ Moises Delgado
Antonio Cristian Glauder García
69′ Erik Morán Arribas
Marquez Crespo Cristóbal8′
69′ Francisco José Sánchez Rodríguez
Iván Salvador Edu80′
Carlos Doncel Ordoñez
Ismaila Pathé Ciss
60′ Juergen Farid Elitim Sepúlveda
Damián Cáceres Rodríguez
60′ Sergio Aguza Santiago
Aldair Amarildo Fuentes Siguas
90′ Saúl Crespo Prieto
Alejandro Miguel Mula Sanchez80′
69′ 90′ Pablo Guido Larrea Gambara
Alejandro Velasco Fariñas88′
Alfredo Pedraza Arias
Aboubakary Kanté64′
Alejandro Viedma Vega

69′ Álex Aizpuru Aizbitarte

Daniel Romera Andújar

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Zawodnicy obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Jedni i drudzy wymienili po czterech graczy w drugiej połowie.