SD Huesca - Malaga Club de Futbol 0-0. Liga hiszpańska - 11. kolejka Segunda División

W meczu 11. kolejki hiszpańskiej Segunda División, który rozegrany został 19 października, zespół Hueski zremisował z Malaga CF 0-0. Mecz na Estadio El Alcoraz obejrzało 6 333 widzów.

11. kolejka Hiszpania - Segunda División
2021-10-19 19:00 | Stadion: Estadio El Alcoraz | Widzów: 6333 | Arbiter: David Gálvez Rascón
SD Huesca
Malaga Club de Futbol
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Hueski wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Niewiele działo się od początku meczu, dlatego warto odnotować fakt, że już w tej fazie spotkania jeden z zawodników nie mógł kontynuować zawodów. W 38. minucie za Joaquína Muñoza wszedł Enzo Lombardo.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Brandon Thomas z Malaga CF. Była to 45. minuta pojedynku. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener Hueski postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 59. minucie na plac gry wszedł Pedro Mosquera, a murawę opuścił Mikel Rico. Między 59. a 84. minutą, boisko opuścili piłkarze Hueski: Dani Escriche, Florian Miguel, Kelechi Nwakali, na ich miejsce weszli: Adolfo Gaich, Andrei Rațiu, Juan Carlos. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Sekou Gassamy, Kevina Villodresa zajęli: Roberto Fernández, Jozabed.

Między 63. a 90. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując pięć żółtych kartek zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej. Kibice Malaga CF nie mogli już doczekać się wprowadzenia Jaira Samperię. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Brandon Thomas.

Mathieu Peybernes
69′ Ignasi Miquel i Pons
David Rodríguez Lombán
59′ Florian Miguel
Javier Jiménez Moreno
81′ Kelechi Nwakali
Paulino De la Fuente Gómez
90′ 59′ Mikel Rico Moreno
Genaro Rodríguez Serrano
82′ Jaime Seoane Valenciano
Alberto Escassi Oliva66′
38′ Joaquín Muñoz Benavides
Kevin Villodres Medina84′
59′ Daniel Escriche Romero
Brandon Thomas Llamas45′ 90′
63′ Marc Mateu Sanjuán
Sekou Gassama Cissokho84′
Miguel San Román Ferrándiz
Daniel Barrio Álvarez
59′ 66′ Andrei Florin Rațiu
Ismael Casas Casado
59′ Pedro Mosquera Parada
Braian Ezequiel Cufré
81′ Juan Carlos Real Ruiz
Ramón Enríquez Rodríguez
Manuel Rico Del Valle
Roberto Fernández Jaén84′
Pablo Tomeo Félez
Ismael Gutiérrez Montilla
59′ Adolfo Julián Gaich
Juan de Dios Rivas Margalef
38′ Enzo Lombardo
Jairo Samperio90′
Isidro Miguel Pitta Saldívar
Jozabed Sánchez Ruiz84′

Haitam Abaida

Pablo Chavarría

Antonio Cortés Heredia

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Zawodnicy Hueski dostali w meczu pięć żółtych kartek, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka gospodarzy wymieniła pięciu zawodników. Natomiast drużyna Malaga CF w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.