SCR Peña Deportiva - CE Sabadell FC 0-0 rzuty karne 2-0. Puchar Króla

7 stycznia na Estadio Municipal w Santa Eulàrii des Riu odbył się pojedynek rozgrywek o Puchar Króla pomiędzy drużynami Peñy Deportiva a CE Sabadell. Starcie zakończyło się zwycięstwem CE Sabadell, który wywalczył awans wygrywając serię rzutów karnych 2-0. Na stadionie zasiadło 290 widzów.

Hiszpania - Puchar Króla
2021-01-07 19:00 | Stadion: Estadio Municipal | Widzów: 290 | Arbiter: Aitor Gorostegui Fernández Ortega
SCR Peña Deportiva
CE Sabadell FC
0
0
PO DOGRYWCE, KARNE 2⁃

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Gonzalowi z zespołu Peñy Deportiva. Była to 29. minuta spotkania.

Na drugą połowę drużyna CE Sabadell wyszła w zmienionym składzie, za Pedro Capó wszedł Jaime Sánchez. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy arbiter pokazał kartkę Ángelowi Martínezowi, piłkarzowi CE Sabadell.

W 66. minucie za Hébera Penę wszedł David Astals. W 72. minucie w jedenastce Peñy Deportiva doszło do zmiany. Carlos Gilbert wszedł za Juana Victorię. W tej samej minucie trener Peñy Deportiva postanowił bronić wyniku i postawił na defensywę. Za pomocnika Toniego Jou wszedł Andreu Hernández, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik.

W doliczonym czasie gry w jedenastce CE Sabadell doszło do zmiany. Néstor Querol wszedł za Juana Hernándeza.

Diego Licinio Lázaro Fuoli
92′ Fernando Andrada Gómez
Óscar Rubio Fauria
29′ Gonzalo Pereira Cejudo
Pedro Luis Capó Payeras46′
Pablo Pomar Portilla
Juan Fernández Blanco113′
92′ David Fondarella Colomer
Josu Ozkoidi Alba
94′ Marc De Val Fernández
Ángel Martínez Cervera65′
Miguel Ángel Ramírez Carrasco
Antonio Romero Boza105′
97′ Alejandro Forner Fernández
Aarón Rey Sánchez
72′ Antonio Jou Más
Héber Pena Picos66′
72′ Juan David Victoria López
Edgar Hernández Marcé98′
Antonio López García
Juan Hernández García90′
Javier Seral Gallego
Juan Mackay Abad
92′ David Crespo Zurita
Jaime Sánchez Muñoz46′
92′ Cristian Cruz Medina
David Astals Barrera66′
72′ Andreu Hernández Celia
Xavier Boniquet Rodríguez113′
Iago Parga Díaz
Néstor Querol Mateu90′
97′ Carlos Cristeto de Dios
Víctor García Raja105′ 103′
Pau Ferrer Escandell
Gorka Guruzeta Rodríguez98′ 120′
72′ Carlos Gilbert Herrera

Ignacio López Sánchez

Między 92. a 105. minutą, boisko opuścili piłkarze Peñy Deportiva: Fernando Andrada, David Fonda, Colau, na ich miejsce weszli: David Crespo, Cristian Cruz, Carlos Cristeto. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Edgara Hernándeza, Antonia Romery zajęli: Gorka Guruzeta, Víctor García. W 94. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Marca De Vala z Peñy Deportiva, a w 103. minucie Víctora Garcíę z drużyny przeciwnej.

W 113. minucie w zespole CE Sabadell doszło do zmiany. Xavi Boniquet wszedł za Juana Fernándeza. Tuż przed końcem dogrywki kartkę dostał Gorka Guruzeta z CE Sabadell.

Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. W serii jedenastek jedenastka Peñy Deportiva pokonała zawodników CE Sabadell 2-0. Swoją drużynę pogrążyli Gorka Guruzeta, Xavi Boniquet, Néstor Querol, Ángel Martínez, którzy nie wykorzystali karnych. Więcej szczęścia mieli Carlos Gilbert, Carlos Cristeto z drużyny Peñy Deportiva, którzy nie wykorzystali jedenastek, a mimo to wygrali.

Sędzia pokazał dwie żółte kartki piłkarzom Peñy Deportiva, natomiast zawodnikom CE Sabadell przyznał trzy.

Jedenastka Peñy Deportiva wymieniła pięciu zawodników. Natomiast drużyna CE Sabadell dokonała sześciu zmian.