San Agustín del Guadalix CF - CA Osasuna 0-4 (0-0). Puchar Króla

2 grudnia na Campo De Futbol San Agustin De Guadalix odbył się pojedynek rozgrywek o Puchar Króla pomiędzy drużynami Sanu Agustín del Guadalix CF a Osasunej. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Osasunej 4-0, który wywalczyła awans. Na stadionie stawiło się 1,700 widzów.

Hiszpania - Puchar Króla
2021-12-02 19:00 | Stadion: Campo De Futbol San Agustin De Guadalix | Widzów: 1700 | Arbiter: Santiago Jaime Latre
E. Ávila 90'

Od pierwszych minut drużyna Osasunej zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Sanu Agustín del Guadalix CF była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w meczu sędzia przyznał Hugonowi Álvarezowi z Sanu Agustín del Guadalix CF. Była to 28. minuta starcia.

Na drugą połowę jedenastka Osasunej wyszła w zmienionym składzie, za Juana Cruza wszedł Cote.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W 50. minucie bramkę zdobył Barbero.

Drużyna Sanu Agustín del Guadalix CF ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół gości, zdobywając kolejną bramkę. Po godzinie gry na listę strzelców wpisał się Roberto Torres. Asystę zanotował Javi Martínez.

W 62. minucie Jesús Sánchez został zastąpiony przez Lala. W tej samej minucie boisko opuścili piłkarze gospodarzy: Max Ogawa, Jaime Hoyos, a na ich miejsce weszli Lucas Nitz, Ricardo Larrodé.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Osasunej w 72. minucie spotkania, gdy Javi Ontiveros strzelił trzeciego gola. Przy zdobyciu bramki asystę zaliczył Jaume Grau.

Między 73. a 78. minutą, boisko opuścili zawodnicy Osasunej: Barbero, Javi Ontiveros, Javi Martínez, Aridane, na ich miejsce weszli: Kike, Luis Ávila, Kike Barja, Oier. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Alejandra Sáncheza, Rubéna Basa zajęli: Roberto Pinilla, Mario.

W ostatnich minutach spotkania na boisku kibice domagali się kolejnych bramek. W 90. minucie wynik na 0-4 podwyższył Luis Ávila. Bramka padła po podaniu Cote'a.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 0-4.

Aridane Hernández Umpiérrez78′
76′ Alejandro Sánchez García
Jonás Ramalho Chimeno
28′ Hugo Álvarez González
Álvaro Juan Cruz Armada46′
62′ Jesús Sánchez Jiménez
Javier Martínez Calvo78′
62′ Lucas Ezequiel Nitz Mayo
Inigo Perez Soto
76′ Rubén Bas Duque
Jaume Grau Ciscar
Alejandro Galiana Moreno
Roberto Torres Morales  61′
62′ Ricardo Larrodé Backer
Manuel Sánchez De La Peña
76′ Roberto Pinilla Morales
José Ángel Valdés Díaz46′
Lucas Sebastián Chieffo
Luis Ezequiel Ávila74′  90′
Jorge Elvira Tofe
Enrique Barja Afonso78′
62′ Jaime Hoyos Patón
Enrique García Martínez73′
Rodrigo Martínez de la Mata

62′ Max Ogawa

76′ Mario Martín Castillo

62′ Gonzalo Pulgar García

Jedenastka Osasunej była w posiadaniu piłki przez 75 procent czasu gry, przełożyło się to na okazałe zwycięstwo w tym meczu.

Arbiter nie ukarał piłkarzy Osasunej żadną kartką, natomiast zawodnikom gospodarzy pokazał jedną żółtą.

Jedni i drudzy dokonali po pięć zmian w drugiej połowie.