Rayo Vallecano - FC Cartagena 0-0. Liga hiszpańska - 15. kolejka Segunda División

28 listopada na Estadio de Vallecas w Madrycie odbyło się spotkanie 15. kolejki hiszpańskiej Segunda División pomiędzy drużynami Rayo i Cartagenej. Pojedynek zakończył się remisem 0-0. Na boisku mogliśmy zobaczyć Marcina Bułkę występującego w Cartagenej.

15. kolejka Hiszpania - Segunda División
2020-11-28 18:15 | Stadion: Estadio de Vallecas | Arbiter: Daniel Ocón Arráiz
Rayo Vallecano
FC Cartagena
0
0

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Od 11. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Rayo oraz dwie drużynie przeciwnej.

Jedyną kartkę w drugiej połowie arbiter przyznał Davidowi Andújarowi z Cartagenej. Była to 53. minuta starcia. W 59. minucie za Emiliana Velázqueza wszedł Martín Pascual.

W tej samej minucie w jedenastce Rayo doszło do zmiany. José Pozo wszedł za Jonathana Montiela. Kibice Rayo nie mogli już doczekać się wprowadzenia Óscara Treja. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Mario Suárez. Chwilę później trener Cartagenej postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 63. minucie zastąpił zmęczonego Claveríę. Na boisko wszedł Adalberto Carrasquilla, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

Między 73. a 89. minutą, boisko opuścili zawodnicy Cartagenej: Rubén Castro, Elady Zorrilla, Sergio Aguza, na ich miejsce weszli: Jack Harper, Nacho Gil, Sergio Lozano. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Isiego Palazóna, Antoñína Cortésa zajęli: Yacine Qasmi, Andrés Martín.

Marcin Bułka
41′ Luis Jan Piers Advíncula Castrillón
David Simón Rodríguez Santana
59′ Emiliano Daniel Velázquez Maldonado
David Andújar Jiménez53′
Alejandro Catena Marugán
Jean-Pierre Patrick Rhyner11′
Iván Martos Campillo
Alberto de la Bella Madureño
59′ Mario Suarez
Pablo Clavería Herráiz45′ 63′
73′ Isaac Palazón Camacho
Alejandro Gallar Falguera
Álvaro García Rivera
Sergio Aguza Santiago89′
Santiago Comesaña Veiga
José Ángel Jurado de la Torre
59′ Jonathan Montiel Caballero
Eladio Zorrilla84′
45′ 84′ Antonio Cortés Heredia
Rubén Castro Martín84′
Miguel Ángel Morro Muñoz
Marc Martínez Aranda
Luca Zinedine Zidane
Esteve Peña Albons
59′ Martín Pascual Castillo
Julián Javier Delmás Germán
Iker Recio Ortega
David Forniés Aquilino
Óscar Valentín Martín Luengo
José Alejandro Martín Valerón
59′ José Ángel Pozo la Rosa
Adalberto Eliécer Carrasquilla Alcázar63′
Tiago Manuel Dias Correia
Alberto Cayarga Fernández
84′ Andrés Martín García
Ignacio Gil de Pareja Vicent84′
73′ Yacine Qasmi
Sergio Lozano Lluch89′
59′ Óscar Guido Trejo
William de Camargo
José Leonardo Ulloa
Jack Harper84′

Simón Moreno Barroso

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze gospodarzy dostali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy trzy.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy. Natomiast jedenastka Cartagenej w drugiej połowie dokonała czterech zmian.