Reklama

Reklama

Puchar Hiszpanii: Unión Popular de Langreo - CD Ebro 2-3 (0-1)

17 grudnia na Estadio Nuevo Ganzábal w La Felguerze odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Hiszpanii pomiędzy drużynami UP Langreo a Ebro. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Ebro 3-2, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 712 widzów.

17 grudnia na Estadio Nuevo Ganzábal w La Felguerze odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Hiszpanii pomiędzy drużynami UP Langreo  a Ebro. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Ebro 3-2, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 712 widzów.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu piłkarze Ebro nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 15. minucie z rzutu karnego bramkę zdobył Jesús Rubio.

Od 37. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gości i jedną drużynie przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Ebro.

W 51. minucie arbiter pokazał kartkę Edui Loscos, zawodnikowi Ebro.

Piłkarze UP Langreo w końcu odpowiedzieli strzeleniem gola. W 61. minucie na listę strzelców wpisał się Cristian Ferreiro.

Reklama

W 63. minucie Adrián Carrasco został zastąpiony przez Álvara Gonzáleza. W tej samej minucie w drużynie UP Langreo doszło do zmiany. Adrián Llano wszedł za Ernestena Lavsambę. Trener UP Langreo postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił pomocnika Vara Gómeza i na pole gry wprowadził napastnika Jorge Hernándeza. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Pomimo strzelenia gola nie udało się odwrócić losów meczu gdyż przeciwnicy także zdobyli bramkę.

W 67. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Ebro Dani Palomares. Na 18 minut przed zakończeniem drugiej połowy w drużynie Ebro doszło do zmiany. Víctor Andrés wszedł za Carlosa Barredę.

W 80. minucie kartkę dostał David Álvarez z zespołu gospodarzy.

Jedenastka gości wyrównała wynik meczu. W 82. minucie bramkę wyrównującą zdobył Fran García.

W ostatnich minutach spotkania na boisku kibice domagali się kolejnych bramek. Na cztery minuty przed zakończeniem starcia wynik ustalił Stephane Emaná. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Dani Palomares.

Od 87. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej. Trenerzy obu jedenastek postanowili odświeżyć składy w 90. minucie, w zespole UP Langreo za Coli wszedł Cristian Carracedo, a w drużynie Ebro Fran García zmienił Juana Barrosa. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 2-3.

Sędzia ukarał żółtymi kartkami pięciu zawodników UP Langreo. Przyznał im jedną żółtą kartkę w pierwszej i cztery w drugiej połowie meczu. Piłkarze gości obejrzeli dwie żółte kartki w pierwszej i dwie w drugiej części meczu.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL