Puchar Hiszpanii: UE Cornellà - Orihuela CF 0-0 rzuty karne 4-5

19 grudnia na Campo Nuevo Municipal de Cornella w Cornelli de Llobregat odbył się mecz rozgrywek o Puchar Hiszpanii pomiędzy drużynami UE Cornellà a Orihueli. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Orihueli, który wywalczyła awans wygrywając serię rzutów karnych 5-4. Na stadionie zasiadło 500 widzów.

Hiszpania - Puchar Hiszpanii
2019-12-19 20:30 | Stadion: Campo Nuevo Municipal de Cornella | Widzów: 500 | Arbiter: V. Pérez Peraza
UE Cornellà
Orihuela CF
0
0
PO DOGRYWCE, KARNE 4⁃5

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny UE Cornellà.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 19. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Maximiliana Amondaraina z Orihueli, a w 23. minucie Abdoulaye Falla z drużyny przeciwnej.

W pierwszej minucie doliczonego czasu gry drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Abdoulaye Fall z zespołu UE Cornellà i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w 23. minucie. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę drużyna UE Cornellà rozpoczęła w zmienionym składzie, za Carlosa Estevego wszedł Mario Robles. W 61. minucie Juan Becerra został zmieniony przez Víctora De Baunbauga.

W 68. minucie Nico González został zmieniony przez Rubéna Solana, a za Pitu wszedł na boisko Chechu Flores, co miało wzmocnić zespół Orihueli. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Abdelilaha Damara na Leo Rodrígueza. W 70. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Maria Roblesa z UE Cornellà, a w 71. minucie Antonia Martíneza z drużyny przeciwnej. W 79. minucie w drużynie Orihueli doszło do zmiany. Cases wszedł za Chechu Floresa.

W doliczonym czasie gry w zespole UE Cornellà doszło do zmiany. Pablo Fernández wszedł za Eloya Gilę.

José Carlos Gómez Martínez
23′ 45′ Abdoulaye Fall
Pedro Inglés Valero
46′ Carlos Esteve Rodríguez
Andrés José Sánchez Franco
61′ Juan Camilo Becerra Maya
Antonio Martínez López71′
77′ Abdelilah Damar
Juan Carlos Fernández Marín73′
90′ Eloy Gila Marín
Francisco José Nicolás González68′
Oriol Martí Gutiérrez
Emilio José Romero Belluga
Adrián Hernández Montoro
Carlos Badal Andani
46′ 70′ Mario Robles Domínguez
David Fondarella Colomer
90′ Pablo Fernández Blanco
Francisco Javier Flores Gómez73′ 79′
Cristian Lobato Villegas
Javier Llor Igualada99′ 113′
77′ Leonardo Del Cristo Ramírez Rodríguez
José María Cases Hernández79′
61′ Víctor Christopher De Baunbaug
Rubén Solano Sánchez68′

W 99. minucie w drużynie Orihueli doszło do zmiany. Javi Llor wszedł za Víctora Arenasa. W siódmej minucie przed zakończnieniem dogrywki żółtą kartkę dostał Javi Llor, piłkarz gości.

Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. W rzutach karnych lepszy okazał się zespół gości. Seria jedenastek zakończyła się wynikiem 4-5. Największym pechowcem okazał się Isaac Asare, który nie wykorzystał karnego.

Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę oraz jedną czerwoną zawodnikom gospodarzy w pierwszej połowie, a w drugiej jedną żółtą. Piłkarze drużyny przeciwnej dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, w drugiej także jedną.

Oba zespoły wymieniły po czterech graczy.