Reklama

Reklama

Puchar Hiszpanii: Hércules Alicante - RC Recreativo de Huelva 0-1 (0-1)

17 grudnia na Estadio José Rico Pérez w Alicante odbyło się starcie rozgrywek o Puchar Hiszpanii pomiędzy drużynami Hércules'u a Recreativo. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Recreativo 1-0, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 1,000 widzów.

17 grudnia na Estadio José Rico Pérez w Alicante odbyło się starcie rozgrywek o Puchar Hiszpanii pomiędzy drużynami Hércules'u  a Recreativo. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Recreativo 1-0, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 1,000 widzów.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 12 pojedynków jedenastka Hércules'u wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo aż siedem razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Franowi Mirandzie z drużyny gospodarzy. Była to 19. minuta spotkania.

Jedyną bramkę meczu zdobył Diego Jiménez dla zespołu Recreativo. Bramka padła w tej samej minucie. Asystę zanotował Víctor Barroso.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Recreativo.

Reklama

W 48. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Álvara Péreza z Hércules'u, a w 55. minucie Antonia Poncego z drużyny przeciwnej. W 58. minucie Chuli został zastąpiony przez Quique Rivera.

Po chwili trener Hércules'u postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 64. minucie zastąpił zmęczonego Jonathana Mejíę. Na boisko wszedł Carlos Martínez, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. W 70. minucie Fran López został zmieniony przez Carlosa Martíneza, a za Carlosa IIego wszedł na boisko Cera, co miało wzmocnić jedenastkę Recreativo. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Diego Benita na Alfarę w 78. minucie oraz Borję Giner na Abde'a Ezzalzoulego w tej samej minucie. Od 75. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki zawodnikom Recreativo i trzy drużynie przeciwnej.

W drugiej połowie nie padły gole.

Piłkarze obu drużyn otrzymali po pięć żółtych kartek.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL