Reklama

Reklama

Puchar Hiszpanii: Club Portugalete - Extremadura UD 1-0 (0-0)

17 grudnia na Estadio La Florida odbył się pojedynek rozgrywek o Puchar Hiszpanii pomiędzy drużynami Portugalete a Extremadury. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Portugalete 1-0, który wywalczyło awans. Na stadionie stawiło się 2,700 widzów.

17 grudnia na Estadio La Florida odbył się pojedynek rozgrywek o Puchar Hiszpanii pomiędzy drużynami Portugalete  a Extremadury. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Portugalete 1-0, który wywalczyło awans. Na stadionie stawiło się 2,700 widzów.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Od pierwszych minut jedenastka Extremadury zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Portugalete była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Portugalete: Anderowi Santamaríi w 51. i Adriánowi Güemesowi w 53. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Portugalete w 68. minucie spotkania, gdy Adrián Güemes zdobył pierwszą bramkę. Na 19 minut przed zakończeniem drugiej połowy arbiter przyznał kartkę Diego Caballowi z Extremadury.

Reklama

W 73. minucie Alberto Gómez został zastąpiony przez Bittora. W 75. minucie Víctor Pastrana został zmieniony przez Nona, a za Samu Manchóna wszedł na boisko Álex Díez, co miało wzmocnić jedenastkę Extremadury. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Adriána Güemesa na Jaime Isuardiego oraz Axela Serio na Jonfiego. W 90. minucie kartką został ukarany Bittor, piłkarz gospodarzy.

Arbiter pokazał trzy żółte kartki zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom Extremadury przyznał jedną.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Extremadury w drugiej połowie wymienił dwóch zawodników.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL