Puchar Hiszpanii: CA Antoniano - Real Betis Balompié 0-4 (0-2)

19 grudnia na Estadio Benito Villamarín w Sewilli odbyło się starcie rozgrywek o Puchar Hiszpanii pomiędzy drużynami CA Antoniano a Realu Betis B. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Realu Betis B 4-0, który wywalczył awans. Na stadionie zasiadło 12,223 widzów.

Hiszpania - Puchar Hiszpanii
2019-12-19 19:00 | Stadion: Estadio Benito Villamarín | Widzów: 12223 | Arbiter: Jesús Gil Manzano
Álex Meléndez 80'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem jedenastki CA Antoniano.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Realu Betis B w 14. minucie spotkania, gdy Tello strzelił z karnego pierwszego gola.

W 17. minucie sędzia pokazał kartkę Juanfranowi, piłkarzowi gospodarzy.

Drużyna gospodarzy ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Realu Betis B, zdobywając kolejną bramkę. W 25. minucie na listę strzelców wpisał się Wilfrid Jaures. Przy zdobyciu bramki asystował Borja Iglesias.

W 36. minucie kartkę dostał Barragán z zespołu gości. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Na drugą połowę jedenastka Realu Betis B wyszła w zmienionym składzie, za Sidneiego wszedł Bartra. W 51. minucie sędzia pokazał kartkę Albertowi Gómezowi z CA Antoniano.

Trzeba było trochę poczekać, aby Diego Lainez wywołał eksplozję radości wśród kibiców Realu Betis B, strzelając kolejnego gola w 52. minucie pojedynku. W 54. minucie kartką został ukarany Kevin Gil, zawodnik CA Antoniano.

W 57. minucie Borja Iglesias zastąpił Lorena Moróna.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Realu Betis B w 80. minucie spotkania, gdy Álex Meléndez zdobył czwartą bramkę. W zdobyciu bramki pomógł Barragán.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 0-4.

Daniel Martín Fernández
54′ Kevin Roberto Gil Navarro
Antonio Barragan36′
51′ Alberto Gómez López
Sidnei Rechel da Silva Júnior46′
Ezequiel Sánchez Ponce
Edgar González Estrada
Juan José Sánchez Romero
Francisco Javier Guerrero Martín
17′ Juan Francisco Chamizo Romero
Javi Garcia
Mario Espinar Lérida
Ismael Gutiérrez Montilla72′
63′ Francisco Javier Román Cárdenas
Wilfrid Jaures Kaptoum  25′
67′ Juan Luis Cárdenas Pérez
Borja Iglesias Quintas57′
58′ José Luis Vidal Romero
Alejandro Moreno Lopera
58′ Juan Ignacio Cordero Romero
Sergio Canales
Luis Enrique Moreno Puntas
Sanchez Joaquin
63′ Adrián Pérez Gil Ortega
Alejandro Meléndez Ruiz72′  80′
67′ Jesús Granado Martín
Lorenzo Jesús Morón García57′

Zawodnicy CA Antoniano obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.